Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

14/f vagyok, a lány akit szerettem 15. Atletizálok, ahol van egy tök kedves lány, aki nekem nagyon tetszett. Amikor elkezdtem vele beszélgetni, nagyon jóba lettünk, és teljesen beleszerettem. Ő volt/van az első lány, akibe szerelmes vagyok, de sajnos vele nem jött össze. :(

A barátaim is segítettek, és most már azon vagyok, hogy elfelejtsem, de nem megy.. lassan már fél éve próbálom, néha több/kevesebb sikerrel.

Az a gond, hogy ő is rendszeresen jár edzésekre, és így még azt sem tudom, hogy ne lássam többé.

Kérlek titeket segítsetek, mert már nagyon elakarom felejteni, mert ez így nagyon rossz érzés nekem..



2017. jan. 22. 19:30
 1/4 anonim válasza:
100%
Miért nem jött össze? Inkább ne add fel én azt mondom. :)
2017. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz, még elég tapasztalatlan vagyok e téren, de mindent megpróbáltam, amit tudtam, és végül mondta hogy szeret, de az csak baráti..
2017. jan. 22. 19:57
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nyisd ki a szemed és nézelődj más felé is.. Nem jó ötlet olyannal kezdeni, aki a szakítás/visszautasítás után is a közeledben marad.. Tartsd nyitva a szemed, hátha találsz valaki olyat, aki jobban megérint.. Még bőven van időd. És ezen kívül próbáld lefoglalni magad. Találj ki valami másik hobbit is. Így a szabadidődben nem rá gondolsz. Plusz így jobban tudsz koncentrálni pl a sulira. Az összetört szívet nehéz gyógyítani, de nem lehetetlen.. ;)
2017. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Akkor majd lesz más, ne is foglalkozz vele. Biztos jó, rendes srác vagy. Legalább is az írásodból úgy tűnik. Sok lány örülne ilyennek. Maradj meg ilyennek, mert sok köcsög van. Te ne legyél olyan. 23/L
2017. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!