Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nagyon feltűnően...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagyon feltűnően bámul, de nem mosolyog, az mit jelent? Tetszem neki?

Figyelt kérdés

Ő kezdte el, én meg folytattam. Nem mentem oda megkérdezni mi a fa.. bámulsz.

Idétlen beszólógatni vágyok hagyjanak. Az arcomat nézte, nem bambult el stb. Kb mint ha megakadt volna a szeme rajtam. Nem kamu kérdés, normális választ.



2017. máj. 9. 21:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jó de mi fiúk/férfiak honnan dönthetnénk el, hogy a lány mit akar?? Én is olyan betoji voltam mint az a lány (ha egyáltalán betoji volt....)
2017. máj. 9. 22:32
 12/16 anonim ***** válasza:
45%

Fiúként/férfiként neked egyrészt látnod/érezned kell hogy ha egy lány rád néz ,sőt bámul azt miért teszi. De ebbe szerintem idővel belejössz.:)


Másrészt ha nem tudod eldönteni de tetszik a csaj akkor próbálkozz be. Maximum nem jön össze:)

De szerintem annak a lánynak tuti tetszel. Ha legközelebb látod ,nyomás oda:D

2017. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Késő bánat.... :/ Remélem még látni fogom. :/
2017. máj. 10. 00:09
 14/16 anonim ***** válasza:
55%

Én azért szoktam bamulni az embereket mert rosszul latok távolra 😂én csak próbálom befokuszàlni az arcukat, de volt már aki visszakacsintott meg ilyenek.

Nem amúgy a lànyok 99%-a azért bámul mert tetszel neki😌 szóval legközelebb nyugidtan szólítsd meg ha neked is tetszik

2017. máj. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Utolsó ez jó volt. 😂😂 XD. Ha tudtam volna hogy azért bámul mert ,,zöld jelzést kaptam" , akkor oda mentem volna. Kár a gözért 😢😢😢
2017. máj. 10. 02:41
 16/16 anonim ***** válasza:
:)
2020. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!