Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátotok/barátnőtök mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátotok/barátnőtök mennyi év különbséget engedtek? (egymás között)

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy csak én vagyok ilyen maradi :P én max 3 évet de azt is akkor ha tényleg nagyon kedvelem.

2017. júl. 10. 00:30
 1/5 Stark2000 ***** válasza:
100%
Hát engemet nem igen érdekel az évek száma. Ismerek olyat, akik 10 év korkülönbséggel rendelkeznek, még is van egy gyerekük és jól megvannak (bár igaz, ők már 40 fölött vannak). Szerintem csak tizenéves korban számít sokat az évek száma. Amúgy meg.. jelenlegi 17 éves életkorommal azt mondanám, hogy 13 évnél fiatalabbal tuti nem jönnék össze, az is marhára határeset - nagyon személyiség és kinézet függő lenne, NAGYON. Fölfele 22 fölé nem igen mennék. Nem magam miatt, hanem a csajszi miatt. Szerintem egy 22+ évesnek teljesen más tervei vannak már, mint nekem, 17 évesen. Véleményem szerint a komolyabb dolgokba nem tudnék belebonyolódni és nem tudnám ezeket megadni neki. :)
2017. júl. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk 15 és 30 között legyen valahol, de ez már tényleg a nagyon szélső határ. 19/l
2017. júl. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Max 2 év. 15/F

Minimum 13

Maximum 15

2017. júl. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minimum 18, max 25:)

18/l

2017. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. júl. 10. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!