Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti elvárjátok a lányoktól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti elvárjátok a lányoktól hogy ők írjanak nektek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 16. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit fejts ki
2017. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel neten nem szeretek csak úgy ráírni valakire, így vagy ő írjon rám, és ha tetszik, akkor visszaírok, vagy produkáljon valamit élőben, és akkor én megyek oda.
2017. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Van egy srác akivel párszor találkoztam smároltunk és vagy 3-4szer rám is írt igaz az első beszélgetéseket én kezdeményeztem aztán mostanában egyáltalán nem erre tegnap küldtem neki egy képet elhívott találkozni és amikor elköszöntünk lesmárolt

Nem tudok kiigazodni rajta szóval a kérdés inkább az hogy fél rámírni vagy ti fiúk jobban szeretitek ha a lány ír?

2017. szept. 16. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak örül a srác, hogy van egy buta liba akit szédíthet következményke nélkül.
2017. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz... :D
2017. szept. 16. 18:53
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Bele ne halj, hogy tenni is kell valamit egy kapcsolatért...

Komolyan, ennyire életképtelenek az emberek?

2017. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Édes vagy, csak megkérdeztem kedves utolsó
2017. szept. 16. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:

7

Akkor miért kérdezel hülyeségeket? Persze, hogy szeretjük!

2017. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!