Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak, ha bár ismer, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak, ha bár ismer, de nem szoktunk beszélgetni?

Figyelt kérdés

Ez elég ciki lesz, mert már az alap szzori is az, de ha valaki megszán, azt köszönöm szépen. Szóval. Van egy srác,akit ezer éve ismerek, együtt járunk táncolni és hát ciki vagy sem, de ennek ellenére nem nagyon szoktunk beszélgetni. Egy ideje azonban elkezdett érdekelni (khm.. :3) és hát gondolkodtam, hogy ráírok, de elég fura lenne így, hogy tulajdonképpen ismerjük egymást, de mégsem. Meg alapból nem ilyen mindenkire ráirogatok típus vagyok, mások inkább félénknek gondolnak. Nem tudom mi legyen. Aki érti mit akarok ebből kihozni....hepl me please!

17/l


2017. okt. 25. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mitől félsz a legjobban? Miért nem írsz rá ha már ismerősként egymást hosszú ideje? Sok barátom van akit nem ismerek túl jó de nagyon jókat szoktunk beszélgetni. Valahol el kell kezdeni az ilyesmit.
2017. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az együtt jártok táncolni alatt azt érted hogy párban táncoltok vagy csak egy táncórára jártok?
2017. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát előfordul hogy egymással is táncolunk, bár ritkán. Egy próbán belül is többször cserélődnek a párok és néha nála is kikötök
2017. nov. 4. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!