Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha pont egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha pont egy olyan fiú tetszik akinek én biztosan nem?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályba. Helyes cuki fiú de nem nőcsábász. Jóba is vagyunk ezzel nincs gond de nekem iszonyatosan tetszik mar első napotól. Ráadásul egyetemi osztálytársam..ha ez nem lenne elég sok csaj keresi a társaságát. Én tudom h nem tetszek neki (picivel magasabb vagyok és molett. Nem kővér nem 100kg vagyok azért. Vannak olyan módszerek amivel el tudom vonni a figyelmemet arról h ne tetszen? Sajnos nem vagyok egy nagy pasizos mert eléggé szégyenlős vagyok igy nem tudom azt csinálni h keressek mást mert nem annyira tudok ismerkedni ha pasikról van szó. 20/L

2017. nov. 6. 16:20
 1/5 DollarDog ***** válasza:

Mi lenne ha megpróbálnád felkelteni a figyelmét?

Ha meg se próbálod az nagyobb gond minthogy megpróbálod de nem jön össze! Nem lecseszés képpen írom de 20 éves létedre elég kevés az önbizalmad ami nem jó! Próbáld félretenni ezt a "Nem tetszek neki" stílust!


Ha pedig maradsz annál hogy meg se próbálod akkor pedig keress valami hobbit! Esetleg sportolj valamit,legyél sokat barátnőkkel!

18/F

2017. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám felkelteni az érdeklődését? Igazából azért gondolom mert ő vékonyabb nálam azért. Sportolok rendszeresen vagyis táncolok tehát nem hanyagolom el magam.
2017. nov. 6. 16:45
 3/5 DollarDog ***** válasza:
Mondjuk ne külső alapján ítélj?! Ha csak a haverom példáját hozom fel, ő is ez a fogpiszkáló testalkatú mégis egy kicsit "húsosabb" barátnője volt! Tehát ne ez alapján könyveld el hogy úgy se jönnél be neki! Próbálj vele beszélgetni, ha az megy akkor hívd el valahova! A többi jön magától!
2017. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy szép lány vagy. Mindenki az.:) Ha elhiszed, hogy sikerül, a kisugárzásod is sokkal vonzóbb lesz. Esetleg próbálj vele nagyon kedves lenni, gyakran mosolyogj rá, de ne lógj folyton rajta, az esetleg elriaszthatja. Figyeld meg, hogy mi érdekli és nézz picit utána, hogy legyen miről beszélnetek. Keresd a közös pontokat is, mert az jó programszervezési lehetőség. Teszem azt, mindkettőtöket érdekli a festészet és a közelben nyílt egy új, izgalmas kiállítás. Ajánld fel neki, hogy ha már úgy is mindketten szeretitek, nézzétek meg közösen.

Én nagyon szurkolok nektek! Menni fog, csak bízz magadban! Sok sikert! :)


(16L)

2017. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Synthia válasza:
Peldaul nekem se volt sok onbizalmam annsk idejen mert alacsonyabb voltam a tobbi lanynal es molettebb is de a kisugarzasom az mindig jo volt kedves voltam es mosolygos mindig,mara mar 30 tul vagyok de annyi uvarlom volt es pasim is jo nehany minden fejben dol el😊sportolj ha kell es olvass sokat nyugozd el valamivel a tudasoddal es a karizmaddal legyen onbizalmad ha nincs sportolj az segit
2018. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!