Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányként lehet-e kezdeményezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként lehet-e kezdeményezni, és milyen témákról legyen szó?

Figyelt kérdés

Több kisebb kérdésem lenne...

Látásból ismerjük egymást a suliból.

Lányként kezdeményezni online, magyarán ráírni a fiúra gáz-e?

Sajnos élőben nem fog összejönni, mert ő is mindig baráti körrel van s én is.

Szemmel láthatóan érdeklődik irántam.

Snappeltünk, szemeztünk már. Amikor reggel megérkezek, mindig a folyosón áll. Egy nap hamarabb érkeztem, mint szoktam, akkor még nem állt kinn.

De a legfőbb kérdés: hogyan írjak rá?? Nem akarok sem hülyének, sem sablonosnak mutatkozni.

Illetve attól félek, hogy elfogy a téma, s ezután kínos lesz összetalálkozni a folyosón. Milyen témák vannak egy alapismerkedéshez? Hogyan keltsek jó benyomást?



2017. nov. 7. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha reggel mindig kint van a folyosón, miért nem oda hozzá akkor? A kérdésedre a válasz: szerintem nem gáz. Az, hogy milyen témákat hozz fel, hát rengeteg lehet. Mit szeret csinálni, mik a kedvencei, van-e hobbija stb. Ha ezeket megkérdezed hidd el, hogy lesz téma amirő tudtok beszélgetni.
2017. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

*miért nem mész oda hozzá?

2017. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!