Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem nézek ki jól és zárkózo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nézek ki jól és zárkózott vagyok, akkor jobban járnék, ha abbahagynáa nornális barátnő keresését és elkezdenék prostizni?

Figyelt kérdés
19F
2018. jan. 18. 22:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

9.: Már évek óta hiányzik a szerelem. De arra gondoltam, hogy a prostizás valmennyire elfedtettné.


10.: És nem bántad meg? Mennyit költesz kb 1 alkalomra?

2018. jan. 19. 22:37
 12/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nyugodtan elmehetsz nincs abban semmi èn csak azt mondtam hogy úgyis az igazi szerelem az igazi mer a prosti pènzèrt csinálja ès ez szar èrzès lesz neked meg szóval a prosti amúgy leszar tèged csak fizess ;D de mondom nyugodtan menj el èn is voltam már.
2018. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!