Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek egy ilyen lányról? Ti összejönnétek velem?

Figyelt kérdés
Barna haj, barna szem, átlagos magasság, 38 kg. Szeretek rajzolni és néha szoktam alkoholt is inni, szóval nem vagyok elzárkózva a közösségtől. Nem vagyok olyan túl okos, de azért buta sem. És még sosem volt barátom, de már eléggé szeretnék, a többieknek szinte mindenkinek volt. És légyszi ne privátban írjatok. Előre is köszi a válaszokat. 13/L

2018. febr. 2. 23:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen ivós bulikba jártok? És még én szégyeltem magam, hogy akkoriban 15 évesen fetrengtem az árokban...
2018. febr. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

2. Valaszolo vagyok ismet .:D most igy belegondoltam, 13 evesen mindig atjottek a baratnoim vagy ha voltak fiu baratok azok is, es kint az udvarban activityztunk, meg monopolyztunk, nyaron strandoltunk, telen korcsolyaztunk, osszel osszeszedtuk az osszes falevelet hogy abba ugraljunk. Legyunk oszintek nehany dolgot meg most 22 eves fejjel is csinalok ezek kozul pedig mar megkomolyodtam.:D olyan hogy barat? Nem azert nem volt mert anyam tiltotta...:D hanem azert mert fontosabbnak tartottam hogy felvegyenek a gimnaziumba ea meglegyen vegre a nyelvvizsgam.:D alkohol?! Apam eloszor 15 vagy 16 evesen adott egy pohar sort hogy nesze gyerek kostold meg, es 16 eves koromtol ittam anyamekkal szilveszterkor felnott pezsgot.:D

Atya vilag ennyit valtozott a tarsadalom az elmult 9 evben?!?!?!

2018. febr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Az ilyen buliknál főleg azt remélem, hogy végre észrevesznek azok a fiúk, akik amúgy nem szoltak, hogy ott vagyok az ilyen bulikban és hogy nyitott vagyok mindenféle programra. Ilyenkor az emberek amúgy is lazábbak es könnyebb ismerkedni is.
2018. febr. 4. 14:24
 14/25 anonim ***** válasza:
Azt a rohadt 😯 13 éves vagy és iszol? Na neee.
2018. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
19%
Most mi a baj? Én is akkor kezdtem inni. (Meg egyebek.)
2018. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha olyan fiút szeretnél, aki ilyen buliban vesz észre, meg is érdemled. A fiúk az ilyen buliban, minden lányhoz odamennek, meghúzzák őket, és másnap azt se tudják hogy ki vagy. Gratulálok a hozzáállásodhoz! Ha mindenki más kiugrik a ház tetejéről, tedd te is háthat legalább lesz aki észrevesz, sőt akkor már biztos! Hova a p*csába fajul már a mai generáció, ez már túlzás, az ilyeneknek kéne egy igazi szülő, aki pofán veri úgy, hogy megtanulja a leckét egy életre.
2018. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 xx.Be.Happy.xx válasza:
100%

wHAT THE---

oké, akkor először is: tizenhárom évesen minek akarsz barátot? mármint tényleg, minek?

másodszor: nem, igazából ugrom ezt az összegzős dolgot.

tIZENHÁROM ÉVES VAGY,,, szerintem elég rossz úton haladsz, hiába magyarázgatod, hogy "de hát az osztályod". mégis milyen osztályba jársz te? vagy ennyire kétezer-tizennyolc van már? nem gáz, ha kimaradsz ezekből a dolgokból, hidd el, nem most kell elkezdened azokat a dolgokat, amikre azt hiszed, hogy vágysz... még ráérsz két-három év múlva, hidd el.

2018. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Oké, nem olyan finom a tequila, de nem hiszem, hogy két év múlva finomabb lesz, ráadásul biztos lassabban lesz valakinek úgy párkapcsolata, hogy később kezd el tenni érte, hogy legyen. Ha most még nem vesznek komolyan a fiúk, akkor majd talán egy év múlva komolyan fognak venni, és akkor előnyben leszek a többi olyan lányhoz képest, akik nem voltak ilyen bulikban.
2018. febr. 4. 23:03
 19/25 anonim ***** válasza:
61%
Istenem ezt a hozzáállást, komolyan hallod egyik bulin ugorjon le valaki a 10-ről, hátha utána ugrottok, hogy gondolhatod azt, hogy ezzel előrébb leszel a fiúknál? Aki eddig lesz**t ezután is lefog, nem észre nem vesznek, hanem nem akarnak észre venni, amit kérdésedből és hozzászólásaidból meg is értek. Ezt kellene fel fogni a csöpnyi agyaddal vagy édes drága anyucidnak vagy apucidnak kéne, hogy lekeverjenek neked egy akkora pofont, fogad kiesik. Ettől csak még jobban lefognak sz**ni, menj buliba úgy mint egy k***a, aznap este nem sz**nak le, 5-en is megd**nak, ha azt akarod, oszt utána leszel lesz**va. Ettől nem leszel előnyben, sőt inkább hátrányban, "hehe nézd már ott a csaj aki múltkor részegen vetkőzött" vagy mit tudom én. Nagyon rossz felé haladsz, 13 éves vagy, ez a generáció lenne a jövő, de nem ti ezt is elb*****tok és sz**tok bele, értem én már miért akar a többség atomháborút, hogy nektek ilyen felfogásúaknak véletlenül se legyen gyereke. Nagy az isten állatkertje, de hogy még kerítés sincs rajta...
2018. febr. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy! Nem minden fiú szereti a csontvázakat! Egyél rendesen! Inkább sportolj valamit! (na jó, ezt pont én mondom aki 2 hét alatt több mint 4 kg-t fogyott mert alig evett. De ez más téma.. ez az izgulás miatt volt)
2018. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!