Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek egy ilyen lányról? Ti összejönnétek velem?

Figyelt kérdés
Barna haj, barna szem, átlagos magasság, 38 kg. Szeretek rajzolni és néha szoktam alkoholt is inni, szóval nem vagyok elzárkózva a közösségtől. Nem vagyok olyan túl okos, de azért buta sem. És még sosem volt barátom, de már eléggé szeretnék, a többieknek szinte mindenkinek volt. És légyszi ne privátban írjatok. Előre is köszi a válaszokat. 13/L

2018. febr. 2. 23:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
13 évesen iszol és bulikban jársz?!
2018. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem válaszoltál arra, hogy milyen magas vagy!


Figyi.. ha azt reméled, hogy egy ivós buliban észrevesznek a menő srácok, azért mert iszol és jaj de menő vagy te is, azzal mit érsz el?

A saját életedet teszed tönkre, de erre majd úgyis csak később jössz rá!


Igaza van egy hozzászólónak! Mi 13 évesen még szinte barbiztunk! A mai tinik ebben a korban már isznak, cigiznek, szexelnek és azt hiszik, hogy mekkora gondjaik vannak :D

2018. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Esküszöm helyetted szégyellem magam -_- miattad meg még pár ember miatt bélyegeznek meg én nem írtam még soha na jó egy alkoholos csokit(osztálytársam megszívhatott)De amúgy se értem miért teszel másik véleményére könyörgöm 13 éves és én is nem foglalkozom fiúkkal max kosarazok velük de nem iszogatok na és nem volt barátod?Nekem se de nem is akarok van olyan is akinek 18 évesen nem volt barátja na akkor majd sajnálkozhatsz és köszönöm hogy miattatok ítélik el azokat is akik normálisak.

13/L

Ui.ne fogyoz más kedvé ért

2018. febr. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Igen. 17/F.
2018. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Először is:

Nem egészséges ennyi idősen inni, nagyon pusztítja az agysejteket. Attól még hogy iszol nem leszel menőbb.

Másodszor: Ennyi idősen nem kell még pasizni még rá érsz vele. Nem kell keresni ilyen bulikban a fiúkat, majd jönnek maguktól.

Emellett ilyen bulikon általában olyan fiú vannak akik csak le akarnak fektetni ha meg nem akkor valószínűleg csak rövid ideig lesznek veled és megcsalnak ami pedig nagyon rossz érzés.

Ezeket nem bántásból írom hanem jóindulatból írom hogy ne hibázz.

2018. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!