Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így, vagy mit akarhat/jelenthet ez? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit szeptember óta ismerek és egyetemisták vagyunk.Kezdetekben is jól elvoltunk de aztán egyre jobban.Tudniillik h barátnője van alapjáraton,de még októberben buliztunk együtt ott meg odahívott magához ,hogy üljek le mellé erre elkezdett simogatni meg puszilgatni a vállam..de persze ivott is de nem volt részeg.Aztán késobb a buliba olyan volt mintha akart volna többet is de inkább eltoltam mert h barátnője van.Rákérdeztem két nappal később h mégis mi volt ez,de azt mondta h ne reagáljam túl ő minden lánnyal ilyen közvetlen..(persze ezt én nem nagyon hiszem el).Jó hagytuk a témát de későbbi bulikon attól ugyanúgy igyekezett hozzámérni meg bökdösni és hasonlók,én láttam h csak velem csinálja ezt szóval annyira közvetlen nem lehet mindenkivel.Meg mindig akkor ilyen nyiltabb mikor iszik egy keveset.Aztán úgy november vége fele egy fotelben elaludtunk egymáson egy fél orára és néha éreztem h közben azért simogat is.Végul mikor felkeltem és visszamentem hozzá az ölébe ültem és átkarolta a derekamat és csak néztünk egymásra h mi is van.Utána inkább felkeltem onnan ,tudva h barátnője van.Aztán most megint csak bedzélgetés volt nem is ittunk a társasággal csak 2 sört egyszercsak megint elkezdett csikizni meg a lábamat simogatta miközben mással beszélgetett..Szóval nem értem.Szerintetek ez mi?Ennyire jól esik neki szórakozni vagy érezhet is vmit?Mert nekem ez nagyon furcsa,miközben barátnője van.Igaz az első barátnője neki de nem nagyon viszi se bulikba se semmi,néha mintha nem is lenne.Ti mit gondoltok?
2018. febr. 8. 23:14
 1/3 anonim válasza:

Győződj meg te magad arról, hogy neki ki a fontosabb, a barátnője vagy te? Próbáld az ujjod köre csavarni ameddig csak lehet, vagy ha úgy hozza akkor engedj, és hagyd figyelmen kívül, hogy barátnője van, az az ő dolga, ő törődjön vele ne te helyette.

Vagy ha nem érzel semmit iránta akár dughatnátok is. Vagy próbáld meg h belemenne-e ebbe a játékba 😉😉

2018. febr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg érez valamit irántad, de elég pofátlan, hogy barátnője van és ilyeneket csinál. Szerintem ne éld bele magad, mert ha a mostani párját képes "megcsalni", akkor téged is simán, ha esetleg összejönnétek.
2018. febr. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is durva,hogy ilyeneket csinál a háta mögött,de még azt sem hallom hogy rosszba lennének..Sőt múltkor pl tudom hogy vacsorázni voltak.Szóval tényleg nem értem
2018. febr. 9. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!