Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik már így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik már így velem? Többi lent👇

Figyelt kérdés

Na szóval volt egy srác aki tetszett nekem de nem akartam vele járni inkabb én egy jó barátot láttam benne. Állítsa szerint én is tetszem neki ezért sokat is bókolt és találkoztunk már de mióta mondtam neki hogy én csak barát ként tekintek rá hirtelen megváltozott

Neha már bele megy a szexbe is Facebookon.. megkérdeztem hogy miért csinálja ezt es az volt a válasz hogy azért mert úgy se adok neki egy esélyt

Na szóval az igazából az lenne a kérdésem hogy arra kellettem volna csak neki eddig is vagy mire ertehette azt hogy azért utalgat már a szexre mert úgy sem adok neki egy esélyt kicsit bunkobb is lett velem szemben pedig eleinte olyan kedves volt


2018. márc. 15. 13:26
 1/3 anonim válasza:

Tehát beraktad a barátzónába a srácot, miközben ő -teljesen természetes módon (hiába na, ez természetes)- többet is akart volna veled, ami úgy is megnyilvánul, hogy felhozza a szexet.


Ismered ezt?

Fiú és lány között létezhet barátság? És ha igen, akkor miért nem?

2018. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszett neked, miért tetted barátzónába? Egy párkapcsolatban a két fél közt barátság is van, nem csak szerelem.
2018. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy akarja elérni, hogy mégis járjatok, hogy felhozza a szexet.
2018. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!