Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan razzak le egy fiut...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan razzak le egy fiut magamrol?

Figyelt kérdés

Egy idosebb sracrol van szo, akivel egy suliba jarunk, ezert is gazos az egesz. Mar mondtam neki, hogy van valakim, mar mondtam, hogy nem az esetem, de meg mindig probalkozik es nem tudom lekoptatni. Nem merem azt se megcsinalni, hogy nem irok vissza, mert felkeres eloben.. tulsagosan nyomul es ramerolteti az akaratat. Csak neha neha keres fel, de akkor ugy egy hetig irogat, es ennek megint most jott el az ideje :/

Mit tegyek? Mar tanacstalan vagyok :(



2018. márc. 18. 18:36
 1/3 October15 ***** válasza:

Tiltsd le a francba. Nem kell félni tőle, előkerül amikor éppen kosarat kap és azt hiszi, hogy rátud venni erre-arra.


26F

2018. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nyugodtan tiltsd csak le

esetleg kérd a barátod segitseget hogy ,,tegye helyre"

2018. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

story


baratom csaja:


8 evig udvarolt neki egy pali, megunta oszejott vele,


nem akarta h arra az egyetemre menjen amit kinezet, mesze volt tole ,meg ritkán találkozhattak volna..

sokat veszekedett, (kiabált is), majd megunta a csaj dobta, oszejott haverommal, aztan a pasi kistesoja beteg lett a csaj vitte korhazba (nemtom h mi volt de tobszor is kellet menni vele) - szval ennyire erdekelte ot egy masik ember, megeri? nem.

megoldas jelentsd fel zaklatasert ha zavaro lesz/vagy az


sok sikert

2018. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!