Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el, ha 12-13...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el, ha 12-13 évesek “járnak” egymással?

Figyelt kérdés

Nem kérek gyűlölködő kommenteket, én csak szimplán megkérdezem, meghallgatnám a többi ember véleményét.


Részemről azért nem elítélendő, mert nyilván mást jelent ennyi idősen “együtt lenni” valakivel, mint pl 17 évesen. Nem látok abban rosszat, ha megfogják egymás kezet es esetleg el csattan egy ártatlan szajrapuszi, ami meg csak nem is csók.


Csak kulturáltan megfogalmazott okokat kerek, nem arra megy ki a játék, hogy aztán itt egymásnak ugorjon az egész komment szekció.


2018. márc. 18. 21:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Es köszönöm a válaszokat
2018. márc. 18. 21:18
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Mert a legtöbb 12-13 évesnek már nem azt jelenti a járás mint régen, mikor tényleg csak egy süti a cukrászdában, meg suli utáni hazakisérés volt.


Mióta itt az oldalon heti szinten teszik föl a 13 évesek a kérdést hogy hogyan kell orálisan kielégíteni egy fiút, meg hogy vegyék rá a szüleiket hogy engedjék az együttalvást, a "lehetek-e terhes" vagy "hogyan kell intézni az abortuszt 13-14 évesen" kérdésekről már nem is beszélve.

2018. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Kedves előző válaszoló! Azért éppen ne higgy el mindent, amit leírva látsz. Fiúként is szoktam provokálni a nagyérdeműt, éspedig nem egyszer voltam már 14 éves kislány, aki csak popóba engedi és aki csokiért orálisan kielégíti az osztálytársait stb. Nincs annál nevetségesebb, amikor a sok kanos, kiéhezett pedofilt tudom szívatni privátban:D
2018. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez gyerekszerelem, ameddig egy bizonyos határok között vannak, addig oké, ez még cuki is lehet. A probléma ott kezdődik, ha már elég nagynak kêpzelik magukat egy s máshoz...
2018. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzőkkel. Szerintem még kifejezetten arányosnak is lehet mondani, ha időnként elmennek fagyizni, moziba, stb.


Ha már tényleg "eldurvul", onnantól kezdve kifejezetten gáz.


Uuu, erről jutott eszembe, múltkor (nyolcosztalyos gimibe járok) jöttünk föl ebébről barátnőimmel, előttünk elment egy ötödikes kislány es kissrác kézenfogva, mi meg azt se tudtuk, hogy olvadjunk el, annyira aranyosak voltak :DD

2018. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor azt mondom, ismerősöm 13 éves lánya most kezdett elfogamzásgátlót szedni, mert "komoly barátja" lett.


Gyakorlaton voltam egynapos műtéti részlegen, a két hét alatt két 14 év alattin végeztek abortuszt.


Anyukám védőnő, most 2 15 év alatti terhese van, ebből az egyik még 14 sincs.


Nem azt mondom hogy az összes ilyen, de már rég nem olyan ártatlanok ezek a gyerekszerelmek mint ezelőtt 10-15 éve.

2018. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nos sajna igazatok van :/ Nekem is van egy ismerősöm, aki 6.ban vesztette el a szüzességét. :/
2018. márc. 19. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!