Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, melyiküket "válass...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, melyiküket "válasszam"?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel 7 éve ismerjük egymást. Év elején mindketten megismerkedtünk egy új fiúval, egy baráti társaságba járunk vele. Amint megláttuk, mondtuk hogy mennyire helyes. A barátnőm utánna ráírt, beszéltek. Bejött a fiú a barátnőmnek. Utánna lb 1 héttel ezek után rámírt a fiú, és nagyon sokat beszélgettünk, elhívott találkozni is, de akkor még azt mondtam hogy ezt ne, mivel próbáltam magamnak is bemesélni hogy nem jön be. Utánna barátnőmnek is elmondtam, hogy tetszik, már nem csak a külseje, hanem a jelleme, a személyisége is. Azt mondta erre, hogy gondolta, csak ne jöjjek vele össze, mert az neki rettenetesen fájna. Na, ez kb olyan 2017 decemberében volt. Akkor már szerelmes voltam a fiúba, és nagyon sokat beszéltünk. Utánna együtt szilvesztereztünk, de vigyáztam nehogy történjen bármi is kettőnk között, nem akartam a barátnőmnek rosszat. Idén is egész jól kibírtam, nagyon sokat beszélünk, a fiú már bevallotta hogy szeret engem, de én azt válaszoltam, hogy várjunk még, barátkozzunk (rettentesen béna, tudom...) Aztán most szombaton megtörtént a baj, barátnőm nem volt a ott a házibuliban (síelt), és összejöttem a fiúval. Nagyon jó volt, és úgy érzem ezek után már nem tudnék neki nemet mondani, és ezt ő is tudja😂

De a lényeg, hogy a barátnőm még nem tudja, meg fog szerintetek sértődni, vagy inkább mondjak le a fiúról a barátnőmért? Vagy mit csináljak, ne mondjam el neki? Legyünk titokbn együtt?

Fájdalmat nem akarok neki okozni csak

16 éves lány vagyok, a fiú 17.


2018. márc. 20. 22:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Buliban összejönni,te aztán minőségi csaj lehetsz
2018. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én csak tanácsot kértem, nem azt hogy minősítsd hogy pár sör után, hogy viselkedtem azzal a fiúval aki már tök régóta bejön:((((
2018. márc. 20. 23:12
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha maradt még benned egy kis gerinc (bár ezek után kétlem) akkor felejtsd el a srácot és ne is beszélj vele többet
2018. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Minél több részletet írsz, annál gázabb.
2018. márc. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2018 😂 a ribizlik eve 👏👏
2018. márc. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Hát ez sz#r ügy.


Először is vedd rá a palidat, hogy normálisan utasítsa vissza a barátnődet... legalábbis ezt kellett volna, mielőtt lefeküdtetek pár sör után. Most már igazából nem tudsz mit tenni.

Gyere össze a palival, és mondjátok el a barátnődnek. Ha bedurcizik egy ideig - mert úgyis befog -, akkor hagyjátok békén. Ha nem jelentkezik ezután magától, akkor ennyi volt. Ha meg mégis akkor meg majd elválik. Jobb ötlet?


Vagy pedig szakíts a paliddal, és élj úgy, hogy éveken keresztül hazudtok a "legjobb" barátnődnek, és LEHET, hogy miatta nem lehet majd egy pár boldog éved azzal a fiúval. (Vagy a rosszabb esetben, szakítotok 2-3-4 hét után, és elb#sztál mindent. :D)


Sok sikert!

2018. márc. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Őszintén nem értem miért lennék rib.anc

És nem is feküdtünk le, 16 éves vagyok...

Na mindegy, köszönöm a válaszokat azért!

2018. márc. 21. 07:27
 8/21 anonim ***** válasza:

#7: Olvasd el a kérdésed,mint kívülálló és rájössz.

16 évesen neked semmi keresni valód házi buliban pasizni,főleg nem sört vedelni...

2018. márc. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Komolyba nem váglak titeket. Van aki 14 évesen csinálja ugyanezt, haladjatok a korral,attólmég hogy ti nem csináltatok ilyeneket, ma már ez normális sajnálom

Na mindegy amúgy, akkor rib.anc vagyok ezek szerint

2018. márc. 21. 08:14
 10/21 anonim ***** válasza:
#9: Bocsi de ez csak szerinted normális 😊
2018. márc. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!