Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek mit szeretne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek mit szeretne? Barátkozni vagy mást?

Figyelt kérdés

Neten elkezdtem beszélgetni egy sráccal, egy idő után messengeren akart beszélni, megadtam egy idő után a nevem, most azon írkálunk...

Akar valamit vagy nem?

Nem hozta fel, hogy találkozni szeretne vagy bármi... kb. 2 hónapja csak írogat.


Egyébként 20 éves



2018. márc. 24. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 2 hónapja írogat, és nem volt benne annyi hogy találkozzatok vagy randizzatok...akkor valószínű ebből nem lesz kapcsolat.
2018. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szimplán beszélgetni bármiféle szándék nélkül már nem is lehet? Én szoktam...
2018. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is szoktam, de azok a beszélgetesek általában addig tartanak ameddig az adott téma. :)

És olyankor nem akarok képet, meg semmi személyes adatot a másikról.

2018. márc. 26. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, bár nekem több netes ismerősöm is van akivel gyakrabban is beszélgetek, mégsem fullad ki a téma. Lehet hogy én vagyok ilyen elvont, de egy beszélgetőpartner is megmaradhat csak beszélgetőpartnernek, ha úgy van. Nekem speciel ilyen nincs, mert akikkel gyakran beszélgetek azokat inkább barátnak vagy havernak nevezném mint beszélgetőtársnak, de volt már olyanom is egy ideig. A te esetedben az a kérdés, hogy miről beszélgettek ennyit. Mert ha egymás életéről, érzéseiről stb., akkor nyilván inkább vagytok barátok, ellenben ha csak véleményt cseréltek vagy valamin együtt dolgoztok, esetleg csak játszani hívod akkor inkább beszélgetőpartner. Speciel az is lehet, hogy csak lelki szemetes vagy neki, és ezzel "kihasznál" de nem akar semmi mást. Tudod, neten egyszerűbb kiadni ami bánt, mint élőben.
2018. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 he84 ***** válasza:

Szerintem érdeklődd meg nála óvatosan, hogy akar-e többet tőled, vagy sem. Bár hogyha képet kért rólad, meg ilyesmi, akkor nagyobb eséllyel többet akar tőled, akár beléd szeretett esetleg, akár nem.


De tudok ellenpéldát is mondani saját tapasztalatból. Nekem van egy régi jó barátom, több mint 10 éve ismerjük egymást. Az ismerkedésünk 90%-a neten át történt, majd néhány év múlva volt egy rövid tali köztünk. Ezután is tovább maradtunk barátok, nem romlott semmi se. Arra már nem emlékszem, hogy a rövid 1. talink előtt, vagy után volt, de volt egy pár hónapos időszak, amikor azt kérdezte tőlem pár hetes, 1-2 hónapos szünetekkel összesen 2-3 alkalommal, hogy nem szeretnék-e a barátnője lenni. Mondtam neki hogy sajnálom, de nem. Főleg azért utasítottam el, mert akkoriban még bizonyos okok miatt tartottam a fiúktól, legalábbis párkapcsolat és szexuális téren eléggé. De soha nem erőltette, tudta hogy állok hozzá, de mégis 2-3 alkalommal megkérdezte, de nem volt nagy baj. Majd pár év múlva 2014. májusától rendszeresen taliztunk, sétálunk és azóta is olykor ezt tesszük. Bár eleinte ezt főleg én kezdeményeztem, aztán neki is okésabb lett, szokásunkká vált a dolog. Én viszont már 2014. májusától beleszerettem, de egyoldalúan. Pár hónapra rá nehezen elmondtam neki, csak félig lepte meg a dolog, mert látta, érezte rajtam csendben a dolgot. Ettől függetlenül azóta is barátok maradtunk továbbra is. Bár 1-2 kisebb petting és hasonló történt köztünk, de konkrét olyan szex soha. Mindez azért, mert kicsit kíváncsi volt milyen velem és részben az én kedvemért, kis kedvből csinálta. Ez pá hétig ment főleg 2015-ben 1-1 sétánk után. Már jó ideje nem, legfeljebb sokkal ritkábban, akkor is főleg miattam, plusz kirándulások alatt együtt alvásnál esélyesebb. Legalábbis a legutóbbi kirándulásunkon némely lefekvésnél volt, de akkor részben ő kezdeményezte, pedig nem igazán szokása általában.


Na szóval a nagyobb lényeg ebből az, hogy mi éveken át neten keresztül csevegtünk rendszeresen és azóta is legtöbbször ezt tesszük, ő mégse akar tőlem semmi olyat, még így se, hogy 2014. óta tudja hogy beleszerettem. Nem mindenki olyan. De ehhez jobban le kellett írnom az esetemet és utólag külön kiemelnem belőle ezt.

2018. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!