Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire valljam ezt a viselkedést?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire valljam ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés
A fiú szeptember óta mellettem ül angolon, akkor kapásból azzal kezdte h a melltartó pántomat húzogatta, meg a széktámlának a fenék részét simogatta azon a széken amin ültem. Mostmár ilyet nem csinál, de még mindig megkérdezi h mellette ülök e, ha óra előtt egyik barátnőm mellé leülök szünet alkalmából. Vagy amikor rámnéz tök szépen mosolyog. Még annó fél évnél megkérdeztettem az egyik barátnőmmel h bejövök e neki. Azt írta h nem járna osztálytársal, de nagyon rendes meg kedves lánynak tart 😍😘ilyen smileyokkal díszítve. Tegnap ráírtam vmit kérdezni és akkor is küldött válaszai után😇😘ilyeneket.Ja meg többször is mondta pár hónapja, h de nem baj itt vagyok én, vagy egyszer mutatott egy csajt aki a háttérképe volt akkor, és erre mondja h én azért ennél jobb csaj vagyok.Akkor most bejövök neki??

2018. máj. 15. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
engem miért nem találnak meg az ilyen naív csajok :D
2018. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De amikor a barátnőmmel jóban volt neki is küldött sziveket meg ilyeneket, meg írta is h nem járna osztálytársal. Ja meg februárban elutaztam és amikor visszajöttem mondtam h ahh amióta megérkeztem egy szépfiút sem láttam, erre meg mondta h amíg meg nem láttam őt addig nem😂
2018. máj. 15. 19:39
 3/10 anonim ***** válasza:
szoktál olyan képeket felrakni magadról instára/facebookra amin háttal állsz , és az egyik lábadat kicsit megemeled, hogy kerekebbnek tűnjön a feneked? 🤔
2018. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem😂😂 instára csak a rajzaimat teszem fel, facera meg csak amikor profilképet változtatok
2018. máj. 15. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, bejössz neki,de csak szexelni akar veled. Komolyan már, ilyen közhelyes, rossz dumákkal bárkit meg lehet nyerni? :D

Nem értem, hogy nem tűnik fel neked?

2018. máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

13 évesek vagyunk(mindjárt 14), szal nem hiszem h szexelni akarna... Valamennyire feltűnt, de még van lány akinek pl.csókotdobott, vagy a barátnőmmel amikor jóban volt tök sokat ölelkeztek. Ezért mindig elbizonytalanodok, hogy tényleg tetszem-e neki, vagy csak ő szimplán mindenkivel ilyen akit bír.

(Amúgy amikor mondta ezt a közhelyes dumát, akkor csak ültem ott h:Mi..??😅, persze értettem,csak meglepett)

2018. máj. 16. 07:07
 7/10 anonim ***** válasza:

“nem hiszem h szexelni akarna... ”


😂😂😂😂😂

2018. máj. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezen mi olyan vicces utolsó? 😅
2018. máj. 16. 14:25
 9/10 anonim ***** válasza:
hogy te komolyan ezt hiszed
2018. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2019. aug. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!