Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt még is hogyan kéne értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt még is hogyan kéne értelmeznem?

Figyelt kérdés
Nos hát ma fürdéses, találkoztam egy 3-4 fős "lány csoportaggal" Abból a lánycsoportból nekem személy szerint megtetszett egy lány és azt néztem. De most jön a lényeg - később amikor már készültem haza menni, az egyik lány oda jött hozzám és kérdezte melyik lány tetszik nekem onnént majd rámutattam elkezdtek nevetni.. Mikor indultam elmentem köszönni nekik, majd az egyik lányik mondta hogy jönnek el holnap is (mármint fürdeni).. Teljesen szét estem lelkileg, röszketek', ideges vagyok stb.. :(

2018. aug. 5. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél bátor aligátor. Nyugodtan menj el biztos neki is bejöhetsz ha ezt mondták
2018. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a gyors választ!
2018. aug. 5. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor amigo
2018. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy ment kérdező?
2018. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sehogy, ezeket hanyagolni fogom mostantól.
2018. aug. 6. 15:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi történt??Van barátja??
2018. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sehogy is, nem volt ott a helyszínen ennyi röviden :D.. De azért köszi a biztatást :P
2018. aug. 6. 19:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Sehogy is, helyet Dehogy is-t akartam írni, elnézést!
2018. aug. 6. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!