Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy uj lany az osztalyban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy uj lany az osztalyban es szerintem szerelmes belem de nem vagyok benne biztos. Most akkor tenyleg szerelmes belem vagy csak baratkozik? Lanyok es szerelmi szakertok itt a ti idotok 😂

Figyelt kérdés

Szogezzuk le hogy en vagyok a fiu nem am felreerti valaki. Nem a padtarsam de mellettem ul es a 2 pad kozott el lehet menni. Eleve fura volt mert nem hoztam tankonyvet egyik orara es azt mondta a tanar uljek valakivel 1 padba neki meg nem volt ott a padtarsa ezert rogton ravagta hogy uljek melle. Termeszetesen oda ultem de fura volt hogy ravagta. Ez utan mas nap elkezdte mondani hogy majdnem fejbe dobott a szogmerojevel mert ott lobalta mellettem.

(😂) erre en nevettem e jot es tovabb figyeltem az orat. Masnap matek ora elott megint nem volt ott a padtarsa de most nem volt indok miert csak megkert hogy uljek melle. Melle ultem es tok jol elszorakoztunk hogy mindenre azt mondtuk hogy sok mint pl.: 1+1=sok. Utana tesi oran mentunk udvarra futni es egy #^@*) nagyot belebokott a hatamba. Persze mas fiuk meg elkezdtek szivni a veret hogy engem bokdos. Amugy meg o 6 eve hokizik en 4 eve tancolok es gyorsabban futok nala. Ez normalis? 😂



2018. szept. 15. 01:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha neked is tetszik, hívd el randira, ott minden kiderül!
2018. szept. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Furcsa pár... Szerintem idővel majd elválik,tobb is van-e a dologban.
2018. szept. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

“Amugy meg o 6 eve hokizik en 4 eve tancolok es gyorsabban futok nala. Ez normalis? 😂”


Nem normális. Általában a fiúk hokiznak és a lányok táncolnak, majd futnak a hokizó fiúk elől nagyon gyorsan. Amúgy rossz kategóriába tetted a kèrdésedet, a tiniszerelembe kellett volna ez a zagyvalék. Ja igaz is, ne legyen hiányérzeted: 🤣🙃🤪👻💩🤡

2018. szept. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Latom hogy jott 3 valasz ranyomok megnezem elkezdem olvasni... #1 : ezzel nem jutottam elorebb... #2 : haaat ez nem az erossegem de ez se arra volt valasz hogy szerelmes-e velem... #3 : FHU senki nem adott valaszt a kerdesre es most meg ez is itt okoskodik. Csak nem tudom azt ki kerdezte hogy forditva kene-e sportolnunk.

!!csak arra vagyok kivancsi hogy szerelmes-e belem vagy nem!!

2018. szept. 15. 10:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy szerelmes e ilyen hamar azt nem hiszem, de szerintem tetszel neki 😀

Azért még hagyd kibontakozni a dolgot, mert még mindig lehet, hogy csak barátkozni akar, ha hokis akk csak erintkezik ott sok fiuval taborban vagy en nemtom hogy megy ez, de az a lényeg, hogy elképzelhető, hogy fiukkal konnyen barátkozik és ezért felreertheto lehet.

Hagyj még időt a dolognak és figyelj, mi ugye nem lathatjuk pontosan hogy viselkedik, de van kulonbseg baratkozas és tetszés között viselkedeseben, elég sok, aprosagok. Hajrá 😀

2018. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!