Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes belém,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém, vagy csak barátkozik?

Figyelt kérdés

Hello, van egy lány akit tanév eleje óta ismerek, osztálytársam, kb. 2 hónapja kezdett érdekelni, és a szünetben jöttem rá hogy mennyire bele vagyok esve, mert annyira hiányzott,hogy minden percben rá gondoltam *.*

A szünetben eljött velem korizni (30+ km-re lakik tőlem), nagyon jól telt, egész végig beszélgettünk, megtaláltuk egymásban a közös dolgokat, közben is adta, hogy fogjam a kezét, és sokszor mondogatta, hogy mennyire fázik a keze stb. A suliban is sokszor egymásra mosolygunk, nyilván sokszor is beszélgetünk ott is.Volt, amikor kaját meg vizet is tőlem kért, holott általában a barátnőjétől szokott.Persze ő is mindíg mindenből megkínál.Azért kételkedek, mert ő az a mindenkivel kedves, mindenkivel barátkozó típus.Nagyon gyönyörű!Imádom <3 (Egyidősek vagyunk amúgy)


Nem szakmai elemzésekre vagyok kíváncsi, hanem saját őszinte véleményekre, tapasztalatokra, illetve a lányok véleménye is nagyon érdekelne, csak jobban ismeritek a szokásaitokat :D Köszönöm előre is.



2017. jan. 6. 15:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Máris elfelejtettem valamit.. Megbeszéltük azt is, hogy a közeljövőben megint elmegyünk korizni és örömmel benne volt.
2017. jan. 6. 15:20
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerelmes!(legalábbis szerintem)Nekem is azt mondják,hogy mindenkivel kedves vagyok,de hogyha én azt csinálnám amit náalad a lány,biztosan szerelmes lennék.hajrá,sok szerencsét!

15/L

2017. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy mindenki más ..

A kézenfogva járás nálam már többet jelent, mint barátság. De lehet, hogy nála még benne van a barátságban .. "ő az a mindenkivel kedves, mindenkivel barátkozó típus.". Így az is lehet, hogy csak kedves akart lenni.

Szerintem érez valamit irántad, talán többet, mint barátság. De, ha 100%-ra akarsz menni akkor kérdezd meg.

2017. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
csókold meg oszt kiderül:D
2017. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A csókra gondoltam már, de még szerintem várok vele, ameddig biztosabb nem vagyok.Ha szimpla barátként tekint rám, én meg oda vagyok érte, akkor megutálna szerintem, én meg szenvednék kb.

Várok még válaszokat, véleményeket! :>

2017. jan. 6. 15:54
 6/13 A kérdező kommentje:
.
2017. jan. 6. 17:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem utálna meg, mert az emberek nem hibásak az érzéseikért. Te meg le tudnad zarni a dolgot legrosszabb esetbe. 100% h tetszel neki és már randiztatok is, szóval csókold már meg te kis nyuszi! :P
2017. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem is biztos, hogy ő randinak vette :S
2017. jan. 7. 17:28
 9/13 okosóra ***** válasza:
Oh ocsem novessz tokot es akkor kapd le azt cso
2017. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Vagy lehet, hogy egyszerűen csak le kéne ülnöd vele és rákérdezni a dologra? Így nem érzi majd, hogy letámadtad, ha esetleg félreértetted a helyzetet.
2017. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!