Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk lányok, ti nektek volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk lányok, ti nektek volt olyan, hogy nem válaszoltatok egy idegen fiúnak, mert zavarba voltatok?

Figyelt kérdés
Szimplán csak egy kérdésre, akármi legyen az.

2019. febr. 20. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha tetszik nekem nem fogok elfutni,örülök ha a közelembe van
2019. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ, de én még azt szeretném tudni, hogy ez, hogy valaki, egy lány, annyira félénk, hogy meg se mer szólalni? Van ilyen lány? (Szerintem van, de mások véleménye is érdekel)
2019. febr. 20. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, bár idegenekkel egyébként se szeretek ismerkedni.
2019. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hát, viszont a döntésem, ugyanúgy az, hogy odamegyek hozzá beszélgetni :)
2019. febr. 20. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Én húgom eléggé félénk lány, a legjobb barátomba szerelmes már 11 éves kora óta, vagyis 3 éve(vagyis igazából 6 éve) és inkább keresi a társaságát, beszélget vele, stb. Igaz, ők nem idegenek egymásnak, de nem hiszem, hogy ha egy idegen srácról lenne szó, akkor nem válaszolna neki, max. csak nagyon zavarban lenne! :D


20/F

2019. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nightlover válasza:
szia. ha nagyon zárkózott emberről van szó megtörténhet hogy zavarba jön, hogy megijed, hogy nem találja a szavakat, vagy csak azon görcsöl hogy lejáratja magát. Én is zárkózott vagyok, bár nem ennyire, ezek a felnagyított tüneteim (:
2019. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!