Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet felejteni csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni csókolózni?

Figyelt kérdés
Régen egy éve véget ért egy kapcsolatom, ami egy évig tartott. Azőte nem is csókolóztam. Most lenne egy lány, aki tetszik. El lehet ezt felejteni? Tudom, akkor is jött magától, de mégis, ez még új nekem.
2019. ápr. 29. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Bicajozni sem felejt el az ember. Ezt sem fogod elfelejteni. Emiatt nem kell aggódnod.
2019. ápr. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Elfelejteni bár nem lehet, de újra bele kell jönni, mint a biciklinél sok év után.
2019. ápr. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
A csók mindenkivel más. Úgyis egészen másképp kell igazodni egy új partnerhez. Ne aggódj, bele fogtok jönni.
2019. ápr. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!