Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ilyen nehéz rálelni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz rálelni az igazira?

Figyelt kérdés

Mivel alapjáraton nem vagyok egy bulizós fazon, így sok lehetőségtől megvonom magam azt nem tagadom. Viszont sikerült kisebb-nagyobb kapcsolatokat kialakítanom már korábban lányokkal, így nem arról van szó, hogy egyáltalán nem tudok ismerkedni. Csak az bánt, hogy igazán komoly célú rendes kapcsolatig nem sikerült még eljutnom. Így valamilyen szinten mégiscsak szomorkodom. Idáig nagyrészt interneten történt az összeismerkedésem lányokkal. Csak rendszerint mindig az volt a probléma, hogy a távolság és hogy emiatt nem tudjuk mindennap látni egymást. Illetve, volt olyan is, hogy éveken keresztül úgymond közeli baráti kapcsolatban voltam egy lánnyal, de valamilyen úton módon megszakított mindent és lelépett az életemből. Meg részem volt, ilyen bizonytalan kapcsolathoz is, ami barátságként kezdődött aztán több lett, majd megint barátság és vége lett.

Így aztán már, valahogy elegem van ebből a létformás helyzetből. Nyilván nem fogok kiugrani emiatt az ablakon szerelmi bánatomban, de nem is lelkesedem az örömtől. Viszont próbálom tartani magam és mindig előre nézni, elfeledni a múltat. Meg mostanában belekezdtem az érdeklődési körömnek megfelelő klubba is részt venni, hátha egyszer szerencsém lesz az igazihoz. Vagy ha összejön a leendő karrierem, mert ott is eléggé gyakran fogok emberekkel találkozni és szinte nyitott az út az új kapcsolatok kialakításához. Persze az internetes ismerkedéstől sem zárkózom el végleg, csak sajnos nem mindenkinél működik ez a távkapcsolati megoldás.

Mindenesetre most jó volt magamból kiírni ezt a témát.


F



2019. szept. 23. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Reméljük segítettél magadon, ha már mi nem tudunk, mivel totál felesleges a monológod. ~ <3
2019. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Látom megkaptam az első biztató választ! :) Nembaj még jöhetnek a válaszok. Bár a felesleges is olykor használható cucc :D
2019. szept. 23. 23:17
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Én is kissé így vagyok vele nőként.


Nagyon kicsi az esély hogy rátalálj az igazira, ez nalam sincs másképp.


De járj nyitott szemmel.

2019. szept. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Én helyetted nem tudok eljárni bulizni:l/ismerkedni.Szedd össze magad és ha tényleg akarsz valakit,akkor keresd is meg.
2019. szept. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokkal eredményesebb leszel, ha nem az interneten, hanem élőben akarsz ismerkedni. Eltűnik minden olyan hátrány, amit leírtál.
2019. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem az igazit keresd, olyan szempontból, hogy ne tökéleteset akarj. Senki sem tökéletes. És persze ne legyen egy listád, hogy minek kell megfelelni. Egy barátnőt keresel, nem egy új porszívót.

Szóval legyél nyitott, főleg a másik személyiségére.

2019. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Ne az igazit keresd, mert megöregszel egyedül. Aztán ha találsz egyet, akit imádsz, de ő nem viszonozza, mit csinálsz, vársz még tíz évet a következő - neked - igaziig?
2019. szept. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rognar ***** válasza:
AZÉRT, MERT ILYEN NEM LÉTEZIK
2019. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj. Szerintem ha eleve nem vagy eljarkalos, akkor miert ne ismerkednel neten? Rengetegen ott ismerkednek. Azert ha keresel egy hobbit magadnak, akkor tarsasag is lesz elobb utobb, es jobbak lesznek az eselyeid.
2019. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Thispain ***** válasza:
Az emberek között az igazi valószínűleg olyan, mint tű a szénakazalban.
2019. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!