Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok az Igazira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az Igazira várásról?

Figyelt kérdés

Én vagyok a kérdés alapja, de nem az érdekel, hogy hogy találhatnám meg, csak szimplán a véleményeteket kérdezném erről, ti is furának tartjátok?

Több ismerősöm is elítél emiatt, volt aki barátnőt is akart szerezni nekem, mert nem hitte el, hogy jobban szeretek egyedül lenni mint egy pár hónapig tartó kapcsolatban. Nem tervezem megváltoztatni az álláspontom, de kezdik beleültetni a bogarat a fülembe, hogy talán mégsem jó ez nekem, én pedig nem szeretek elbizonytalanodni.

Egyébként (sajnos) volt már több barátnőm is, így a monogámiára való esélyem már eljátszottam, ettől függetlenül nem szeretnék több átmeneti kapcsolatot, talán ezért is néznek furcsának, mert nem értik meg, hogy ha volt már kapcsolatom, akkor hogy nem akarhatok még sokkal többet... vagy nem tudom. Na mindegy, ezt jól esett kiírni, mert egy ideje foglalkoztat (és zavar) a téma.


2018. márc. 12. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden ember más, mindenkinek más a prioritása. Van aki állandó kapcsolatokra vágyik, egyik után veti bele magát a másikba. Van akinek idő kell hogy felépüljön és egy újat kezdjen / kezdhessen. Ugyanakkor van aki az igazira vár. Én így a rövid leírásod alapján arra tudok következtetni, hogy azért sem szeretnél, idézem 'pár hónapig tartó kapcsolatban lenni' mert nem akarsz fájdalmakat, felesleges szenvedéseket. Ezzel szerintem az ég világon semmi baj nincs. Attól függetlenül nem árt az ismerkedés, nem baj ha szélesíted a baráti körödet, mert kitudja hol fogod megtalálni a számodra Igazi személyt. Ne hagyd magadat befolyásolni, tégy úgy ahogy Neked jó! Éld úgy az életedet, ahogy az Neked tetszik...ha elhatároztál valamit, vidd véghez. Nem azt mondom hogy ne adj mások szavára..csak ne hagyd hogy mások döntsenek helyetted.
2018. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Èn is az igazira várok de az öcskös nem sieti el a dolgokat.....

Addig is nem fogok minden hūlyèvel össze állni csak hogy legyen valaki en is inkább az egyedüllètet preferálom addig is legalabb van időm saját magamra hogy jobban megismerjem magam stb.

2018. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!