Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem tudom elengedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés

Lassan másfelévé, hogy szakított velem az akkori barátnőm.

Én már éreztem nagy baj lesz és elköszönéskor élőbe én már sírtam és mondta minden rendben lesz .. Rá párnap mással kúrt.. Ez nem volt rendes szakítás és ráadásul 1 olyan emberrel feküdt le akit teljes szívemből gyűlölök.


Utána 1 évig nem beszéltünk majd nyár közepén találkoztunk de ez is olyan tali volt h kíváncsi volt mi van velem és nem számítottam rá hogy ott lesz.

2 hónapot beszeltünk de én nem bírtam mert feltörtek az érzések.. Utána már lassan 7 hónapja hogy nem írtam neki vissza és törölte. ma is vele álmodtam nem tudok tovább lépni mit tegyen, miért van ez.. Ha közbe meg undorodom tőle..


Még azt hozzá kell tennem a kapcsolat majdnem 2 évig tartott családjával jóba voltam imádtak sokat voltam náluk.


2020. ápr. 19. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
pedig muszáj leszel elengedni. ha szakít veled (vagy valami olyasmi), és másnap azonnal lefekszik valakivel, akkor ő messze nem szeretett annyira, mint te őt. vagy úgy egyáltalán
2020. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Részvét bro. Ne legyél pvni sajnos, tovább kell lépni. De nekem is van egy gáré, akivel 3 éve szakítottam és még mindig ki vagyok tőle, pedig azóta van barátnőm, meg voltam sok csajjal, még profi prostinál is, meg szokásos, rengeteg buli, tinder stb, de ilyenek az érzések. Maximum mondd el neki hogy ezt érzed és zárd le. A beszéd sokszor segít, de ennyi. Az első hülyeéget ír amúgy, nem mindig igaz, hogy nem szereti a másik azért mert lfekeszik mással, bár én csak "szimpla" megcsalásról beszélek, ha szakított is, akkor valszeg nem szeretett annyira. De ha szeretett is, a lényeg, hogy viszont fontos nem voltál neki annyira, mint ő neked, és ezért engednek el, mi meg őket nem.

Ilyenek a nők...

http://www.youtube.com/watch?v=uH5ZgGF8IEM


(:D jó nem mind, pl a párom sem, de azért gyász hogy még az előzőn bánkódom én is. 2 évig minden nap, mostmár azért enyhült)

A gyász, valakinek a hiánya sosem múlik el, csak enyhébb lesz, meg eltereljük a figyelmünket, de ez van. Ilyen az élet. mással boldogabb lesz, meg te is.

Az is lehet, h azért feküdt le mással, hogy elfelejtesen, nem? De igazából mára kb mindegy. Ha max rájön, hogy hülye volt, akkor majd ő jön házhoz. Ha meg nem akkor meg szívja le magát. Nem tudja mit veszített, ha ő fontosabb volt neked mint te neki.

23/F

2020. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem azért,de ha szakított..mi közöd kivel van?


2. A válaszolók sem állnak a helyzet magaslatán.ár csak azért,mert attól hogy szakítás után mással van az nagyon nem azt jeleni,hogy nem volt neki fontos vagy nem szeretett.

Saját tapasztalat! Nekem is volt egy hosszú kapcsolatom.Eleinte szuper volt,a nehézségek ellenére.Később,a srácból kiveszett a romantika.Ezerszer szóltam mi a baj, le se szarta..Egy jó szava nem volt hozzám.Mert úgy bókolt,hogy inkább piszkált ami rosszul esett. A pasiknak meg aztán mindegy ha szólunk,mert folytatják a hülyeséget.Emiatt meg elég könnyű kiszeretni a másikból.Láttad,hogy valami nincs rendben..Szakított. Akkor ez a dolog nem akkor romlott el. Pl nekem úgy volt hogy egy ideje rossz volt vele,de nem szakítottam mert sajnáltam és nem tudtam.Azt hiszitek annyira egyszerű szakítani?:D. De te magad írtad,hogy megtette.Már akkor le kellet volna szállni róla.Meg nektek mi a rendes szakítás? Az ha a férfi szakít vagy mi?. Kimondta hogy vége? Akkor vége. Nem akar már veled lenni? Akkor nem akar.És elárulom honnan tudom ezeket.Úgy,hogy sejtem ki vagy,és valószínüleg a barátnőmről beszélsz:D fura hogy arról nem számolsz be,hogy a face-t feltörögetted,ellenőrizgetted,amikor nem volt semmi.Azzal sem dicsekedsz,hányszor szolt neked,hogy legyél ápoltabb,de nem tetted.Azokról sem nagyon említesz szót,hogy amikor feltörögetted a facet,letiltottad a haverjait.(ezt egy lány sem szereti ha nincs magánélete)Sokszor szólt neked mi a baja,de nem vetted figyelembe.így idővel elmultak az érzései.

Szerintem ez a story ismerős:D Megsúgom.. az akire te oly féltékeny vagy mert az elméleted szerint lefeküdtek. A zt már csak azért mondta az EXED. Mert már akkor az volt,hogy ne járj végre utánna mert le akarja zárni. És szeretne élni.:)

Ha a nevem érdekel: Edina.

És ha kell a tiedet is megtippelem:J.D

2020. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utólag hozzáfűzném. Azt is kihagytad,hogy egyszer a kapcsolatotok alatt..te beleszerettél egy másik lányba:D Találkozgattatok.belegondoltál,hogy esett ez barátnődnek? Főleg mikor közölted vele,hogy lehet beleszerettél?Tudod te mennyit sirt nekem akkor? Én csak azon csodálkozok,hogy akkor és ott nem szakított,hanem próbálta elfelejteni és helyre hozni.
2020. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!