Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnöm szakitott velem de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm szakitott velem de azt irta hogy még mindig szeret, szerintetek van még esélyünk összejönni? 20f

Figyelt kérdés
Kicsit több mint 4 hónapja vagyunk eggyütt, régen is nagyon joban voltunk mert osztálytársak voltunk de azota eltelt 3 év es nemnagyon beszeltünk de 10 hónapja ujra elkedtünk irogatni legjobb barátok ként kezdtük majd októberben bevalottuk Egymásnak hogy komolyabbat is érzünk, elöször ö Mondta el részegen h szeret. Minden jól ment közöttünk hasonlo az érdeklödesi körünk Nagyon szeretem de van Egy kicsit idegesitö szokása h kis dolgokon is jól meg tud sértödni, korábban is volt olyan helyzet h szakitani akart es akkoris aztmondta h szeret de Az más volt mert akkor nem tiltott le,es másnap már beszelgettünk jóban voltunk megtudtuk oldani, de a mostani helyzet más mert le vagyok tilva több mint Egy hete es azota az üzeneteimre se valaszol miota meg irta h szakitani akar, pedig szerintem nem vétettem akkora hibát,szerinte eröszakosan rá akartam beszelni dolgokra de nem igy volt, pár hete volt Egy kissebb vitánk mert megsértödött azon h tanácsot szerettem volna adni neki az ezéshez es már akkor Egy eröszakoskodo fasznak hívott hol ott nem ez volt a szándékom, de azt meg is beszeltük. Aztán Egy hete arrol beszeltünk h jó lenne találkozni de ö mindenhogy hozná magával a barátnöjét, én meg Mondtam h nem e hozhatom a legjobb haveromat akivel amugy ö is jóban van, erre aztmondta nem mert a barátnöje ugyse jönne ki ha hozok valakit, erre aztmondtam oké de aztán rá kérdeztem mégegyszer hogy akkor biztos nem? Erre megint Nagyon fel kapta a vizet es Egy eröszakos fasznak hívott majd aztmondta hagyjam békén próbáltam kedveskedni neki megnyugtatni, bocsánatot kerni, mint korábban de nem válaszolt es másnap le is tiltott, vártam 2 napot majd felhivtam de nem vette fel majd irtam neki sms t hogy beszéljük meg légyszives oldj fel, nemtudom miert tiltottál le. itt lehet h adnom Kellett volna neki kicsit több idöt h megnyugodjon mert ezt is a fejemhez vágta h most is eröszakosan probalom rátuszkolni hogy irjon meg tiltson vissza hol ott csak szeretem és érdekel a kapcsolatunk es csak meg akarnám beszélni vele.

2021. márc. 2. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha részegen indult a kapcsolat, annyit is ér. Semmit.
2021. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Hát szerintem túlságosan bele vagy bonyolódva (velem is volt ilyen nem kötekedésből írom)...ha ennyire hisztis akkor nem lehet vele mit csinálni.
2021. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
88%

Amit leírtál nekem az jött le hogy te nagyon ragaszkodsz hozzá mert szereted és bár te úgy érzed hogy nem erőszakoskodsz mégis azt teszed ami neki egyértelműen nem tetszik. És az ő viselkedése se a legtökéletesebb , mert ennyi letiltást és kiborulást ember nincs aki elvisel. Ez a kapcsolat többet árt mint használ mind kettőtök számára érzelmileg kimerítő és abból amit írtál itt te vagy az aki nem lépett még tovább, de itt az ideje lezárni , hogy legyen egy kis csekély esély arra hogy a barátságotokat megtudjátok tartani.

18/L

2021. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azota üzentünk Egymásnak Egy haveromon keresztül es elmondta h gondol rám Minden este es egyértelmű jeleit Adta hogy vonzodik hozzám (szóval dugna velem xd) Mondta h jó k köztünk a kémia. De megbeszélni nemnagyon akarja a dolgokat, meg mindig haragszik, játsza a büszke nöt😅
2021. márc. 4. 12:59
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Akkor ezek szerint úgy ugrálsz ahogy ő fütyül.

Gratulálok hozzá. Szerintem meg is érdemled.

2021. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Meg akar leckéztetni, hogy azt hidd, hogy ha a lába elé borulsz, akkor minden OK lesz. Szerintem ne haragudjatok egymásra (lesznek még érettségi találkozóitok is!), de ne hagyd, hogy csicskájává alacsonyítson.

Nyugodt megbeszéléssel és komoly elhatározással még sokat elérhettek jó irányba.

2021. márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

ÉN mondjuk elküldtelek volna a halál farkára, hogyha letiltalak és utána hívogatsz, és de, határozottan erőszakos voltál.

Mit szólsz bele, hogyan edz, meg hasonlók? Az ő dolga.


Más: én is szerettem az exemet, mégis mkivágtam a francba, mert egy befolyásolható anyuci kisfia volt. Köszi, nem - attól a szakítás nekem is fájt, félévig elég szrul voltam, de ez van. Eszembe nem jutott visszafogadni.

2021. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azota megoldódott Minden, kibékültünk😊
2021. márc. 11. 01:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok, de azért légy óvatos!.

Sok boldogságot -együtt!

2021. márc. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!