Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha jóban van az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha jóban van az exével?

Figyelt kérdés

20F Sziasztok. Tetszik egy lány, sőt én többet érzek iránta mint barátság, Sokat beszélgetünk, találkozunk stb. Minden tetszik benne, nagyon sok közös témánk, pontunk van. De még azért nem vagyunk együtt mert nem tud új kapcsolatba belemenni mert most ért véget a 2,5 éves kapcsolata.


Mint mondtam szinte minden nap beszélgetünk, de neki nincs nagy baráti társasága, ezért az exével és annak haverjaival jár szórakozni.Ti mit tennétek a helyemben??


Nekem ő többet jelent annál hogy féltékenykedjek ez miatt,és emiatt ne próbáljunk meg összejönni. De másrészről azzal a sráccal bulizgat (igaz ritkán) akivel 2,5 évig szeretkezett,együtt feküdtek/keltek stb.



2021. ápr. 18. 19:49
A kérdező szavazást indított:
Vágj bele. Ne féltékenykedjek, csak szeresd úgy ahogy van.
Nem fér bele. Tedd fel a kérdést: Vagy az exe, vagy te.
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Hát ez nekem nem nagyon tetszene, elég furcsa hogy pont az exével "barátkozik"...el sem hinném, hogy csak az van köztük.


Elmondanám neki, hogy vagy befejezi vele a barátságot, vagy engem innentől kezdve nem érdekel, viszont nem is fogok járni vele.

2021. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
76%
Nekem se férne bele. Szerintem egyáltalán nem normális. Nem tudom melyik szakított, de könnyen előjöhet bármikor, hogy ha pl a pasi szakított, és nem jönne neki össze más, akkor előbb utóbb rá startolna a nődre. Kell neked ez a feszültség?
2021. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha az exével bulikba jár, akkor ki tudja, hogy mi történik ott. Ha a szemeddel nem látod, hogy nem történik ott semmi, akkor addig én nem mernék kapcsolatba lépni így.
2021. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nyilván annak is megvan az oka hogy ők külön vannak, nyilván nem volt meg valami aminek megkellett volna lennie, vagy megcsalta(mondjuk akkor nem hinném hogy nagy baratsagban lennének).


Figyelj, legyél egyenes. Mond meg a csajnak hogy téged ez abszolút zavar, és hogy ne találkozzanak annyit, képzelje el azt hogyha neked lenne a legjobb barátnőd az exed.


Amugy az én barátom beszélgetett az exevel, mikor én jöttem akkor is, engem is zavart, de ha nagyon kellett volna neki ott hagyott volna engem érte.

2021. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A féltékenység gyilkolja a kapcsolatokat és az idegrendszereket, én szóba se állnék veled ha választás elé állítanál.

Amugy meg exekkel jóba lenni is f*szság.

2021. ápr. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha valaki mással menne bulizni egy szót nem szolnék, mert a bizalom erősebb. De az exével?? Ott csak van valami kötődés, ott nagyon benne van, hogy valamelyik visszaakar menni a másikhoz.


Szóba se állnál velem. Én neg el se kezdeném a kapcsolatot ha nem tudja magát elengedni az exétől MIATTAM.

2021. ápr. 19. 05:45
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem miattam, hanem ÉRTEM*
2021. ápr. 19. 05:46
 8/8 anonim válasza:

Kérdező, szerintem menekülj.

Tapasztalatból mondom.

Évekig őrlődtem,az elején pont úgy,ahogy Te, mert a kedves párom túl jóban volt a gyereke anyjával.


32/N

2021. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!