Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az mennyire normális, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, ha a srác oda költözik a barátnőjéékhez?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves srác aki szinte oda költözött a 17 éves barátnőjéhez és a családjához. Vagyis nem költözött oda de minden nap nála alszik, egész nap ott van. A csaj reggel megy a suliba a srác meg onnan dolgozni. Az is fura hogy mióta a barátnőjével lakik felmondta az albérleti szerződését.

Ez manapság mennyire megszokott? Nem lehet hogy esetleg pszichopata a srác?



2021. máj. 21. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne pszichopata? Gondolom elég közel került a lányhoz és annak a családjához és akkor összehozta a kellemest a hasznossal. Nem látok ebben addig semmi kivetnivalót még mindenki jól meg van ebben a helyzetben.
2021. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne pszichopata?
2021. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Talán féltékeny vagy, csillagom?
2021. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem volt egy ilyen ismerősöm. Szerintem azért ehhez pofa kell elég jól...
2021. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Semmi kivetnivaló nincs benne, ha a csaj meg a szülei meginvitálják a srácot, hogy lakjon ott, ill. ha a srác beszáll az anyagiakba (rezsi, kaja), vagy legalább felajánlja.
2021. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Fiatalok,jól van ez így . Csak neked,szúrja a szemedet.
2021. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Lehet jóban van a lány szüleivel is és akár ők is felajánlották a dolgot, mert amúgy nem néznék el, ha amúgy nem kedvelnék.

Lehet valamennyit be is ad a közösbe és inkább nem az albérletet fizeti.

Nekem is szó volt egyik exemnél arról, hogy költöznek és mivel jó helyen lettek volna, ahonnan tudtam volna suliba járni, hogy nem a kolit fizetem, hanem azt a 20ast bedobom nekik az albérletbe. Nekik jól jött volna, mert egyedül álló anyukáról lett volna szó és nem is keresett annyira jól.


Másik haverom összeköltözött ugyan így a barátnőjével. Nekik is a szülők ajánlották fel a dolgot. Nem ad "haza" pénzt, mert azt nem fogadják el tőle. Inkább a ház körül segít amiben tud. A lány apja nincs sokat otthon így ugymond ő a férfi a háznál. Alapból egy dolgos gyerek, meg érti amit csinál. Eteti a jószágokat is, meg ha kell valami akkor csinálja.

2021. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ebben semmi érdekes, én ugyanígy voltam fiatalon, öt évig laktunk párom szüleinél. F
2021. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve a szüleimhez/hozzánk költözött a párom. Beszáll a rezsibe és mint egyedüli férfi a háznál, minden nehezebb munkát elvégez, vagy olyasmit, amihez mi nem értünk.

Eleinte mindenkinek fura volt, de mikor egy hétre itt hagyott minket, még anyukám is szomorkodott, hogy hiányozni fog neki.

2021. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez manapság mennyire megszokott? Nem lehet hogy esetleg pszichopata a srác?"


Inkább élőskődő ! kevered a fogalmakat !

2021. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!