Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Múlthéten történt egy érdekes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlthéten történt egy érdekes dolog velem, a legjobb barátommal és a mostani barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Az volt hogy elmentünk egy illegál rave partyra somogy megyébe. Ahogy ment a buli egyre jobban széjjel lettünk kicsit nagyon aztán bementem a barátnőmmel a wcbe csíkozni bejött a legjobb spanom, is és rám mozdult. (fiú vagyok amugy) erre a barátnőm is beszállt az egészbe és en szeretkeztem a barátnőmmel és a spanom (aki amugy Roland) elkezdte nyalni a hátsom. Erre kiszaladtam és most nemtudom mitévő legyek azóta egyikükkel sem beszéltem mert hazamentem egyből. Mit csinálnátok a helyemben légyszi seg0itsetek

2021. jún. 14. 22:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Az para tesóm
2021. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Woooow. Én mindenképp beszélnék vele
2021. jún. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Annál maradj, amelyikükhöz a szíved húz.
2021. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Mi a fos??.?.??....??????
2021. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Totál be voltatok állva, a haverod meleg vagy biszex és kijött rajta, rád mozdult, te hetero vagy neked nem jött be, a csajod meg elég nyitott csak fura hogy ott maradt és nem ment haza veled vagy valami. Megbeszélitek, megmondod a haverodnak hogy kösz nem és ennyi.
2021. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves dolfika a választ
2021. jún. 15. 20:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bejön a barátod? Azért rohantál el, mert erre vágytál és nem tudtad mit tegyél, most hogy megtörtént?
2021. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem én is elszaladtam volna, vagy ott helyben kiosztottam volna. Én sztem nem tudnék annyira beállni, hogy ilyesmire vetemedjek. Vagy csak szimplán rosszul látott, és csajnak nézett.
2021. jún. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
válaszoló*
2021. jún. 16. 11:26
 10/11 anonim válasza:
2021. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!