Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi baja lehet ennek az embernek?

Mi baja lehet ennek az embernek?

Figyelt kérdés

Van egy kutyás kérdésem ( https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__11200945-a-k.. amire kaptam egy nem szép választ (törölték, már pontosan nem emlékszem, mi volt a válasz, de valami olyasmi, hogy anyámmal kutyák közösülnek), megkérdeztem tőle, hogy honnan tudta, és a többi már csak történelem, képekben:


[link] (a szerkesztésből úgy tűnhet, hogy magamban beszélek, de nem, csak nem akartam több screenshotot csinálni, így összevágva szerintem átláthatóbb, remélem egyértelmű, hogy ki-kicsoda)


Sajnos azóta nem kaptam meg a nyomós érvet, amire vágytam, így az ő vágyát sem sikerült teljesítenem. Nagyjából 45 percig tartott ez a magas színvonalon folytatott vita.



2021. jún. 16. 22:29
1 2
 1/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
94%
Nem nézegettem végig, de te minek foglalakozol egy random vadidegen agymenésével?
2021. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

HA zavar, akkopr jelezd a moderátoroknak, ök tiltják az illetöt.

Sajnos van egy csomó beteg ember, aki veszekedni jár ide.

2021. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ezt én is láttam, valami Rudi akármi. Elmebeteg, ne foglalkozz vele.
2021. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Rikárdóval beszélgettél sztem
2021. jún. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

3 szerintem te RudyV-re gondolsz.

Kérdező, ne foglalkozz ilyen idiótákkal, jelentsd a moderátoroknak és/vagy tiltsd le

2021. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Turosrudidolfi emberünk nickneve.
2021. jún. 18. 09:57
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Emberünk valószínűleg tele van gondokkal és ezt a frusztrációt névtelenül vezeti le az első szembejövő emberen. Nem kell, sőt nem szabad vele foglalkozni, legjobban az idegesíti, ha nyugodtan válaszolsz. Csak veszekedni akar. Nyugodtan tiltsd le vagy jelentsd
2021. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Jól van ez így? ***** válasza:
2021. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Az állatos kategóriába pedig nemrég írta ki hogy valami buliban bedrogoztak egy lovat és azóta fura, és mi lenne ha füvet adna neki hogy jobban legyen...
2021. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%

ez nagy papókáim hogy rólunk beszéltek XDD

kösz jóskagyerekek

prittypruttypratyó

2021. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!