Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy szobában alvás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szobában alvás?

Figyelt kérdés

A barátom elment egy társasággal bulizni. Utána egy másik lánnyal aludt egy szobában. Szerinte nem gáz, mert nem történt semmi köztük, ami persze természetes.

De nekem akkor sem esett jól, és ezt neki is mondtam. Szerinte ez nem jelent semmit és csak féltékenykedem.

Ti elfogadnátok, vagy nektek is kényelmetlen lenne?



2021. jún. 16. 21:19
1 2
 1/18 terminator9000 ***** válasza:
46%

Te tudod hogy megbízol e benne enyire vagy tényleg a szemed előtt néz hülyének(mongyuk lehet nememlitette volna ezt ha történt valami)

ki volt egyáltán az a lány ismerős? Ha nem rokon én természetesen féltékeny lennék, te is aludj egy fiú ismerősöddel és mond neki hogy ,,nemtörtént semmi, ne féltékenykedj" ő tuti pont ugyanígy reagálna

2021. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Hány évesek vagytok?
2021. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
Biztos hogy volt valami!
2021. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Én fiúként szülinapi partyban aludtam már lánnyal egy kanapén is, mégsem történt semmi. Egymáshoz sem értünk.

Az ilyen ottalvós bulik mindig ilyenek, vagy a hideg kövön alszol vagy osztoztok a kanapén.


Engem nem zavar(na) ha a barátnőm ilyen helyzetbe kerül(ne).


Szerintem ne aggódd túl a dolgot, a túlzott (sokszor indokolatlan) féltékenység könnyen rámehet egy kapcsolatra!

2021. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha jól értem nem egy ágyban aludtak, hanem egy szobában. Ez szerintem tök elfogadható egy ilyen helyzetben. És mivel a helyzet hozta így, nem az a megfelelő reakció hogy “akkor most gyorsan te is aludj valakivel egy szobában”. Nyilván a párodnak is feltűnne hogy egy játszma zajlik ebben az esetben ami nem fog jót tenni a kapcsolatotoknak, holott valószínűleg tényleg nem volt köztük semmi mert akkor ennyit sem mondott volna. Aki ilyet tanácsol az vagy nagyon fiatal vagy nagyon hülye. Ettől függetlenül oszd meg vele hogy érzel, ne tartsd magadban, beszéljétek meg.
2021. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%
Egyértelmű hogy megdugta a csajt te naiv kislány
2021. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Elfogadnám. Ilyennek nem szabad rosszul esnie, mert még 1000x ilyen dolog fog titeket érni, és ha már erre így reagálsz, akkor kb. semmi jövőtök nincs.
2021. jún. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%
Engem sokkal jobban zavarna, hogy nélkülem ment bulizni. Ha egymáshoz tartozunk, akkor együtt megyünk bulizni, moziba, koncertre, stb. Kivétel, ha fiúbuli, mint legénybúcsúztató (de akkor mit keresett ott a lány). Ha pedig azert ment bulizni nelkülem, mert én nem szeretem az ő baráti körét, akkor az azt jelenti, hogy ez a srác csak dugódani, de nem a jövőmet jelenti (nincs közös értékrend az emberi kapcsolatokban, azért ez alapvető dolog)
2021. jún. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Atyaég, egyesek mit képzelnek magukról. Egészséges felnőtt párkapcsolatokban nem kell mindig és mindenhol ott lenni a párunknak. Normális embernek nincs is arra igénye hogy az összes létező programon ott legyen a szerelmével. Meg is őrülnék ha a párom összes, kollégáival, edzőtársaival, barátaival, haverjaival, keresztlányával nem tudom én még kivel szervezett programjain nekem jelen kéne lennem. Lehet nincs kedvem, nem érek rá akkor, nem érdekel az adott program. És? Ilyenkor minden egyes alkalommal majd magyarázkodik, hogy "jajj igen, bocsi de nem tudok ott lenni mert a páromnak nincs kedve menni". Nagyon fair, meg kicsit nevetséges. Az ilyen birtokló személyektől aki teheti menekül.

"Ha egymáshoz tartozunk..." Nem úgy kell egymáshoz tartozni mint bilincs a kézhez. Ha valakivel összetartozik az ember, azzal akkor is összetartozik ha épp nem fogják egymás kezét.

"nincs közös értékrend az emberi kapcsolatokban"

Milyen közös értékrend? Csak olyan barátai lehetnek akik neked is megfelelnek? Szakítsa meg valakivel a kapcsolatot mert neked nem szimpi? :D

2021. jún. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Nekem van párom. Rendszeresen járunk külön IS buliba. Neki is megvan a maga társasága, nekem is, és van olyan, hogy külsősök nem mennek. De olyan is volt már, hogy nem volt kedvem menni, így ő ment egyedül. Vagy tanulnom kellett vizsgákra. Nem korlátozzuk a másikat.

Ha reggelig tart a buli, akkor mindenki ott alszik, ahol éppen elájul, vagy ahol éppen hely van. Volt, hogy öten voltunk egy ágyban. Nincsen ebben semmi.

2021. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!