Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeptembertől Pesten fogok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptembertől Pesten fogok tanulni, és a pasim pedig marad Kassán, egy évre rá pedig Prágában fog tanulni. Elképesztően kikészít már csak ez a gondolat magában, hisz nehéz normális fiút találni. Tudnátok valamilyen tanácsot vagy vigaszt adni? 21f

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 03:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vigasz, ennek hamarosan annyi.
2021. aug. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
A távkapcsolatoknak nem szoktak hosszú időt jósolni, DE hátha ti lesztek a kevés kivételek egyike.
2021. aug. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

A vőlegényem és én egy városban laktunk, de az ország 2 végébe jártunk egyetemre. 4 évig csináltuk így, aztán összeköltöztünk az online oktatás alatt.

Idén nyáron vettünk közös házat, de szeptembertől ugyanúgy visszamegyek egyetemre.

2021. aug. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Ennek nem kell tönkretennie egy kapcsolatot. Azért hétvégén, meg szünetekben tudtok találkozni. Pont a jövőtökért tesztek, amelyik kapcsolat ezt nem bírja ki, ott eleve baj volt, csak a felszínre hozta. Nekem a feleségem fog szeptembertől vidéken dolgozni, én maradol Pesten, az én munkám ide köt. Bár ő ingázni fog (állják a vasúti bérletét), kb aludni jár majd haza. De ez nem jelent semmi rosszat, tesz a jövőnkért.
2021. aug. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Az egyetem alatt mi is hasonló cipöben jártunk, kb 2 évig tartott, hogy csak 3 hetente találkoztunk hétvégéken + nyári szünetben.

Nehéz volt, de kibírtuk.


Kitartás, meg lehet csinálni

2021. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!