Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Szerintetek megcsalásn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek megcsalásnak számít ez ?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy lány akivel egy csomót bohóckodtam és megkérdeztem tőle hogy lefeküdne velem, persze én egy és egyáltalán nem csináltam volna vele semmit, eszem ágába se volt csak láttam rajta hogy bejövök neki s gondoltam megkérdezem tőle ezt. Szóval szerintetek ez megcsalás ?

Barátnőm szerint az .



2021. szept. 18. 15:16
 1/7 anonim válasza:
100%
Hát én azért örülnék ha a barátom nem kérdezgetné más lányoktól azt, hogy lefeküdnének-e vele. Nem hiszem, hogy megcsalásnak számít, de szerintem át kellene gondolnod, hogy mennyire jó a barátnőddel a kapcsolatod és mit érzel iránta. Mivel gondolom te sem kérdezted volns ezt ha nem érdekel a másik lány.
2021. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem,de már a kérdés is gáz. Ha a párom kerdezne meg egy csajt, én biztosan el gondolkoznek a szakitason.

Nekem egy kapcsolatban ez nem fér bele. Én sem kérdezek meg mást H megdugna e.. gáz

2021. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És ha azt válaszolja, hogy igen...?

Ja meg akkor ugye az sem baj, ha a barátnőd kérdezget ilyeneket, lehetőleg helyes, izmos pasiktól?

2021. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha bnőd van nem kérdezel még viccből se ilyet... mert arra utal h megcsalnád a bnődet, még akkor is ha te tudod h csak viccből kérdezted bár ezt nem lehet viccből se kérdezni. Utolag meg hiába mondod h vicc volt ez nem pont az a téma, pláne h kiderül más elött akkor pláne nem mentheted meg magad. Én h a bnőd lennék és a fülembe jutna ez még ha nem is csaltál meg papíron, de tervezted csak nem jött össze. Valszeg szakítanék mert egy ilyen emberre aki csak random megcsalna v tervezi, értelmetlen tovább maradni mert csak idő kérdése h félre megy valakivel csak mert unatkozik.

Röviden nem megcsalás de annak az előjele és undorító.

2021. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az első hozzászólóval.
2021. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Megcsalásnak a gondolata!
2021. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd azt mondta, hogy az, fogadd el csendben a végzeted és legyen az. :)
2021. szept. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!