Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek össze lehet jönni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek össze lehet jönni egy lánnyal úgy hogy nem csokolózunk?

Figyelt kérdés
Nem igazán vonz a csók, sose csokoloztam meg nem is hiszem hogy fogok, bár ha tudtok valami olyan tippet ajánlani ami meghozza a kedvem azt megköszönöm. 19/F
2021. okt. 29. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha majd megismersz valakit akibe beleszeretsz, akkor megjön a kedved a csókhoz is:) Jelenleg én se szívesen csókolóznék senkivel, csak ha lenne egy olyan személy akit szeretek. De az is normális, ha ezek után se tetszik meg a dolog, mindenki más, sokaknak nem jön be, úgyhogy ne búslakodj.
2021. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nálam a smárolás együtt jár azzal, hogy kívánom a testét. Nem tudnám elképzelni nélküle. Amikor megkívánsz egy lányt, mit kívánsz rajta a legjobban?
2021. okt. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

2es. Egyet értek.

Nem melegecske vagy? Csak sétatársat szeretnél?

2021. okt. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Szexuálisan vonzó neked a csaj?
2021. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem arrol van szo hogy nem akarsz, hanem arrol hogy félsz tőle mert ismeretlen. Hidd el, ha ott lesz a megfelelő lány, kívánni fogod a csókot. Teljesen mas látni meg átélni. Neked az elsőn kell túlesni és állandóan csókolózni akarsz majd


Amugy nem, nem lehet csok nelkul összejönni, senkivel, max nagyon szélsőséges hívőkkel, akik azzal is várnak ah esküvőig

2021. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek össze lehet jönni egy lánnyal úgy hogy nem csokolózunk? - Nem igazán.

Ha valakivel nem akarsz csókolózni, akkor egyszerűen nem kívánod eléggé, azaz nem is érdemes összejönnötök.

2021. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%
Látom, ez is kamu kérdés.
2021. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok meleg, a szexet kivánnám vele de a csókot nem, akik régebben is tetszettek nem csokoloztam volna velük.

(na mindegy engem így kell elfogadni, köszönöm a válaszokat!🥴)

2021. okt. 29. 12:56
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Mentalista undorodsz a csóktól?

Volt olyan akivel elképzelted?

2021. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mentálisan. Bocs.😁
2021. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!