Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy el tudjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy el tudjam felejteni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akit nagyon megszerettem, voltunk is randin nagyon jól elvoltunk.Majd egyszer egy közös bulin is jokat beszélgettünk ölelkeztünk és közölte velem hogy nem szeretne kapcsolatot.Probálok rajta túl lenni fejelteni,de egyszerűen nem megy lassan már egy éve.Azóta van egy komoly barátnőm is, de annyira nem érzem azt mint nála, lehet hogy belé nem vagyok szerelmes pedig vele is nagyon jó próbálom szeretni mint ahogy az előzőt de nem megy, vagy nem tudom ebbe kérnék tanácsot mit tegyek?Lehet nem is szerettem az előzőt csak az zavar hogy nemkaphattam meg?Ha csak felrak instara egy képet már egyből jó érzés fog el és ha meglátom szemelyesen akkor is nagyon jó érzés.
2021. nov. 3. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem léptél még túl rajta, ennyi az egész. Annyit tehetsz, hogy minimalizálod a vele történő kontaktot. Ne figyeld instán, ne talizz vele élőben, ilyenek.
2021. nov. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor egyelőre mondj le mindkettőről. Idővel bejön valaki más, vagy nagyon is megtetszik a mostani.
2021. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!