Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, mennyire várjátok el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire várjátok el a fiútól, hogy folyamatosan szórakoztassanak?

Figyelt kérdés

Ilyen átlag hétköznapokon akár írásban, akár személyesen. Szükséges, hogy folyamatosan a szórakoztatás legyen a középpontban? Nem unjátok meg, ha nem mond folyamatosan valami vicceset?


Vagy nagyrészt legyen normális és elég ha mondjuk az esetek 30%ban vicces?


Illetve az gáz ha írásban nem tudna megnevettetni de személyesen pedig elég sokszor?


2022. ápr. 6. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kifejezettem komoly lányok, akik pont hogy a komoly srácokat keresik. Nekem volt ilyen barátnőm. Folyton a karrierünkről és egyéb komoly témákról beszélgettünk és nagyon jó volt, mert én is ilyen vagyok.


Ha te nem vagy ilyen állandóan viccelődő humorzsák, akkor keress olyan lányt, aki a komoly, érett srácokra bukik. Fogsz találni bőven.

2022. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell állandóan szórakoztasson, de tény hogy vonzóbbá teszi, ha jó időzítéssel (!) néha néha tud egy kicsit viccelni.
2022. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Tudományosan megalapozott és sokszorosan bizonyított tény, hogy a pasinak az idő 56,89%-ában kell szórakoztatnia a lányt és 4,5 percenként kell valami humorosat mondani, különben nem fog működni a kapcsolat.


Félve kérdezem: ti amúgy kaptok valamilyen elmeorvosi kezelést? Mert kellene!

Ha robotok vagytok, akkor persze nem!

2022. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok mindig vicces kedvemben. Ha komoly témára terelődik a szó ám legyen, a lényeg hogy tudjunk beszélni. Én magam tudok elég vicces lenni, úgyhogy nagyon atom lenne ha ő is hozná a szintemet. A baj akkor van ha egyáltalán nincs humorérzéke
2022. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Eleg komoly lany vagyok, sosem vonzottak a vicces sracok. Idegesit. Egyszeruen nincs humorerzekem
2022. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell folyamatosan, de engem szinte minden nap megnevettet a párom. Nem csak mondani lehet vicceset, van hogy direkt vicceset csinál, vagy a helyzet vicces. De én ois vicces típus vagyok, én is sokat szórakoztatom őt. Nekem nagyon fontos a nevetés és a humor, ettől még mindketten tudunk komolyak is lenni.
2022. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A párom a párom nem pedig a szórakozásom. Arra ott van a netflix.

Persze jó ha vannak közös poénok vagy ilyesmi, de kifejezetten vicces pasitól falnak mennék. Már csak azért is, mert nem biztos hogy egyezik a humor világunk.

2022. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
A barátnőmmel sokkal mélyebb annál a kapcsolatunk, hogy folyton szórkoztassuk egymást. Persze, kell viccelődés is, de az csak egy kis része az egésznek.
2022. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Én egy viszonylag komoly lány vagyok és nem szeretem a “Humor Heroldokat”.

A párommal viszont pont azért jöttem össze, mert olyan gáz módon tud vicces lenni, inkább “cringe”, hogy pl ha lát egy kopasz embert, mindig megkérdezi tőlem. “Te, szerinted ez az ember mennyit spórol egy hónapban azzal, hogy nem költ samponra?”. Egy másik pasi ezzel biztos elüldözne, de a párom szájából valahogy vicces.

Konkrétan nem tudok sokszor komoly lenni mellette, mert rossz szituációkban is képes megnevettetni. De a jó módon.


Én azt mondom, hogy a humoron kívül kell össze passzolnotok, mert utána az majd összecsiszolódik.

Az a lényeg hogy legyél természetes. Akkor a hozzád hasonlóakat fogod bevonzani. Már első beszélgetésre lejön valakiről, hogy szimpatikus e.

2022. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

A "szórakoztatás" nem lehet "elvárás" kérdése. A humor amúgy is főleg improvizálva hatásos, ha egyfolytában azon görcsölsz, hogy valami vicceset mondj, az erőltetett lesz, és nem olyan hatásos, mint egy jól időzített, magáról jött poén. Ha nem vagy az egyfolytában poénkodó típus, ne is próbálj az lenni!


Én szeretek nevetni, és nálam kifejezetten fontos tulajdonság egy fiúban, hogy meg tudjon nevetni. Ettől függetlenül a párommal ugyanúgy szoktunk és szeretünk komolyabb témákról is beszélni, ez is leköt, és ugyanúgy élvezem, mintha csak viccelődnénk. Mindennek megvan az ideje, ki ennyit igényel, ki annyit a viccekből, ez emberfüggő.

2022. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!