Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én vagyok a hibás azért ha az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás azért ha az évfordulónkon lenne más programom is?

Figyelt kérdés
Úgy alakult hogy a barátőimmel lenne egy programom (amit nem lehetne átteni) a barátommal való évfordulómon de csak este 11től legkorábban... Egyébként a barátommal tölteném az egész napot annyi, hogy nem aludnék ott nála,hanem körülbelül 11-kor elmennék tőle. A barátom ezen teljesen kiborult nem akar elengedni. Jogos hogy így kiborult vagy én vagyok a hibás,hogy aznapra mást is terveznék? (4 éves évforduló) L/19

2022. ápr. 8. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

éjszakai program barátnőkkel...

Hát nem tudom....

2022. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha megbeszéltétek, akkor nyilván illik tartani. De ha a barátnőddel előbb beszeltetek meg akkor mond el neki.

Nem akkora tragédia hogy nem alszotok együtt, bár nem tudom alapvetően mennyit vagytok együtt.

2022. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem túlreagálja. Szinte az egész napot veled tölti, és ezért kiborul, és nem akar elengedni a barátnőiddel? Ez nagyon nevetséges..
2022. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Neked fontosabb a barátnőzés mint ő, levonta a tanulságot gondolom.
2022. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

Napközben legyél vele, este meg barátnős program.


Ezek szetint elfelejtetted az évfordulót mikor lebeszélted a csajos programot?

2022. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Egész nap vele vagy, nem értem mi a problémája, meg van tartva az évforduló
2022. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

"nem akar elengedni"

???

2022. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg legalább azt az egy napot az évben igazán tölthetnéd teljes egészében vele, és nem a barátnőiddel. A fiúd helyében nekem is rosszul esne, ha lelépnél aznap, főleg így bele az éjszakába.
2022. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

Ez a "kapcsolat" ezer sebből vérzik.

Mondjuk kezdve azzal, hogy a barátnője vagy, és nem a tulajdona / kutyája / rabszolgája. Nincs olyan, hogy nem enged el. Önálló ember vagy. Én eleve nem maradnék olyan mellett, aki meg akarná szabni, hogy hová mehetek, meg hová nem.

Aztán ott van a megértés és empátia teljes hiánya. Valami nem úgy történik, ahogy azt ő diktálná, zsigerből elkezd mocskolódni. Én valahogy nem így képzelek el egy társat...


Persze, a törtnethez azért az is hozzá tartozna, hogy mi is az a halaszthatatlan esemény, de ettől függetlenül a hozzáállását önzőnek, arrogánsnak, és telhetetlennek tartom.

Egy évfordulót meg nem csak ottalvással lehet megünnepelni. Ráadásul nem is valami kerek évforduló.

2022. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

#5 "Ezek szetint elfelejtetted az évfordulót"

Nem mindenki egy két lábon járó Google naptár.

Nehogy már az legyen egy kapcsolat fokmérője, hogy minden hülyeségre percre pontosan, egy hónapra előre emlékezzen az ember... Nem ezen múlik, hogy valakit mennyire szeretünk.

2022. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!