Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kicsit rossz érzés, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit rossz érzés, hogy elmegy a párom bulizni. Mit tegyek az érzés ellen?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Amikor összejöttünk, a barátom nem szeretett házibulikba járni. Azt mondta, hogy sokszor hazament, mert nem érezte magát jól. Így utána már nem járt, ha meghívták nem ment el.

Én olyan helyzetbe kerültem akkor, hogy pár barátnőm becsapott, hazudott, így megszakítottam velük a kapcsolatot. Megbízni nem tudtam ezek után senkiben, a párom iránt is nehezen nyíltam meg.

Aztán valahogy a párom egyre több havert szerzett, mert elkezdett többet beszélgetni osztálytársakkal, azokkal akikre azt mondta, hogy nem bírja őket. Ezt kezdtem nem érteni, és csak azt mondja ők nem barátok, csak haverok.

Én maradtam zárkózott típus, én nem találok az osztályomban olyan valakit, akivel közelebb kerülhetnék. Mindenki kibeszél a háta mögött mindenkit. Öri barik is. Van barátnőm sulin kívül, de ők nem hívnak bulizni, nekik gondolom megvan a saját társaságuk. Csak találkozgatni szoktunk esetleg kávézóban.

Most meghívták a barátomat egy házibuliba, engem nem hívtak, pedig ismernek engem is. Kérdezte a baráom, hogy szeretnék-e menni, mert akkor elintézi. Én őket nem kedvelem, és a barátomat sem értem, mert eddig ő sem volt oda ezért a társaságért. Én nem akarok menni, ugyanakkor rosszul esik miért nem hívtak meg, hiszen ismernek engem is.

Azt momdja hozzá kell szoknunk hogy nem mindig járunk együtt buliba, lehet külön is menni. Csak ez úgy néz ki, hogy ő eljár, én meg nem.



2022. máj. 8. 06:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Az egyik oldalról: ha meghívok valakit egy buliba akiről tudom, hogy van barátnője akkor természetesen ő is jöhet. A másik részről: ha van barátnőm és meghívnak valahová, de egyértelműen csak engem, őt nem, akkor nem megyek. Na szóval: ha elmegy akkor gyökér. Az megint más, ha mehetnél, de nem akarsz, akkor semmi gond, ha ő igen.
2022. máj. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Huha. Vannak bajok
2022. máj. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Van olyan haverom akit birok, de a nőjét utálom. Én képes lennék mondani, hogy gyere de nehogy hozd az utánfutód. De ha nincs bajom egyikkel se, természetesen jöhetnek mindketten. Viszont ha valahova engem hívnak, és nem "minket" akkor tudomásul veszem és elmegyek egyedül is ha az van. Engem se zavarna ha nőm elmenne nélkülem hb-ba.
2022. máj. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Most konkrétan mi zavar? Hogy neki a bulikra lett igénye? Hogy őt meghívták, de téged nem? Vagy hogy ő elmenne nélküled is?

Mindenféle bunkóság nélkül kérdezem, hogy téged miért hívjanak meg (azon kívül, hogy a nője vagy), ha nem is lenne kedved ott lenni, zárkózott vagy és még nem is kedveled őket?

Szerintem itt a legnagyobb baj, hogy neked csak ő van (legalábbis ez alapján), így neked rajta kívül nincs társaságod. Szerezz te is barátokat. Nem feltétlen olyanokat akikkel IHB bulit tartotok a kertben, de olyanokat akikkel tudsz beszélni, eltudtok menni valahova beülni stb. Így legalább neked is tágul a mozgástered.

2022. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy az jön le az írásodból, hogy senkit se nagyon kedvelsz. Nem baj, magadnakvaló tipus vagy. De azért a barátodat ne zárd be. Lehet külön is programokat szervezni, nem vagytok összekötve.
2022. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

4-es. Nem tudom megfogalmazni magamnak mi is zavar igazából. Megkoptak a barátaim fenti okok miatt, akikkel sokat lógtam, buliztunk is.

Van két barátnőm, de olyan sokszor nem találkozunk, kb.2-3 havonta.

Próbálnék én barátokat szerezni, csak nem tudom hol. Az osztálytarsaim közül senkivel sem tudok barátkozni, megvannak a klikk-ek, és egyébként sem tetszik nekem, hogy még a legjobb barátnők is kibeszélik egymást a háta mögött. Beszélgetek azért velük, nem ülök kukán a padban, de ennyi. Ha valaki szervez bulit, fél osztály ott van, én biztos nem.

Járok sportolni, onnan van az egyik barátnőm, csak már váltottam csapatot, az új helyen már felnőttekkel vagyok.

Közben az is zavar, hogy ha tudják, hogy mi együtt vagyunk, miért nem hívnak engem is. És fura a barátom kijelentese is, hogy természetes hogy külön is bulizunk. Csak jelenleg olyan nincs hogy külön. Olyan van, hogy ő megy.

Nem tudom hogyan kéne nyitnom mások felé. Ugyanakkor nem gondolom, hogy azért barátkozzak valakivel, hogy legyen társágom, amikor nem tetszik a személyisége.

Kicsit zavaros lehet amit összehordok, de most ennyi minden dúl a lelkemben. Egyébként én nagyon érzékenylelkű vagyok. Lehet sajnos.

2022. máj. 8. 10:05
 7/19 A kérdező kommentje:

5-ös. Nem akarom bezárni. Egyaltalán nem.

Azon vagyok, milyen programokat szervezhetnék en is.

Csak így nehéz.

2022. máj. 8. 10:10
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Én értem hogy csak ő megy, és te nem. De ő felajánlotta hogy elintézi, hogy mehess. Te pedig elvetetted az ötletet a számodra nem tetsző társaság miatt.

De attól, hogy te nem akarsz menni ő had érezze jól magát. Az, hogy te nem akarsz menni mert nincsenek olyan ismerőseid akikkel buliznál az már nem rajta áll. Természetesen azt is megértem, ha nem akarsz minden jöttmentel barátkozni.

2022. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Te nem akarsz menni, ő igen. Hívott, nem érdekelt téged, úgyhogy ebben nincs több. Nincs jogod bezárva tartani, oda megy ahova akar.


Keress új barátokat te is, ismerkedj. Menj helyekre. Pl. ez a buli jó ötlet lett volna kicsit feloldódni, szóba elegyedni idegenekkel. Lehet lett volna 1-2 ember, akivel megvan a közös hang és valamilyen programmal lehetett volna folytatni a későbbiekben.


Ha mindent lemondasz, persze hogy nem lesznek barátaid, se ismerőseid.

2022. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő elintézte volna neked, szóval a te döntésed volt, hogy nem mész vele. Ha annyira zavar a helyzet, akkor kérd meg mégis.
2022. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!