Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar, ha egy pasi nincs fent Facebookon, Instagramon, TikTokon stb.? Járnátok attól még ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Discordon szoktam beszélgetni a legközelebbi barátaimmal és nem akarok részt venni ebben az egész mutogatós, kép- és videomegosztós kultúrában, mert szerintem nem egészséges.

2022. jún. 25. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem zavarna, csak egy messenger profilja azért legyen, ahol tudunk beszélgetni, meg hívásozni.:)
2022. jún. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Discord nem jó vagy telefon?
2022. jún. 25. 08:46
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem pl. jó lenne a Discord, sőt, a Messengertől hányingerem van, úgy zabálja az akksit. Már rég letöröltem volna, de kb. mindenkivel ott beszélek.

Az, hogy van-e instája, meg ilyenek, nem érdekel, az ő dolga.

Privátot nem kérek, ez csak egy vélemény.

2022. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Én speciel nem szeretem annyira a discordot, mert hiányoznak a chat fejek. Messenger sokkal jobb ilyen szempontból, már ha tehetném és lenne alternatíva akko váltanék nagyon gyorsan.
2022. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Én szeretem a discordot, használom is, úgyhogy nem zavarna.
2022. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha nincs fent tiktokon, az óriási plusz, a többi semleges.
2022. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem semmilyen közösségi média accountom nincs.

Semmi problémát nem okoz - sőt, inkább csak előnye van.

2022. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Tiktok, insta nem érdekel. Ha nincs tiktok, még előny is.

Facebook profil viszont lehet, attól még hogy van, nem kell állandóan posztolni. Bár messengert már fb profil nélkül is lehet, szóval úgy is oké.

2022. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen járnék ilyennel, nem nagyon zavar.
2022. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Már miért zavarna?!?!?! De most komolyan... sok itt a hülye kérdés...
2022. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!