Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy párkapcsolatom ami 2 év és 9 hónapja tart, tehát lassan már 3 éve. Én augusztusba leszek 18 éves, ő pedig májusban lett 17. A problémám az lenne, hogy közeledünk a 3 évhez és a szexig még mindig nem jutottunk el. Én már nagyon szeretném, és elmondása szerint ő is, viszont még várni akar. Eleinte beszéltünk arról hogy majd ha mindketten betöltjük a 18-at akkor lehet, amivel nekem egyáltalán nincs is semmi problémám, sőt örülnék is ha azt megvárnánk. Viszont tegnap így random beszélgettünk egymással és valahogy szóba került ez a szex téma, és olyat mondott a barátnőm hogy ,,várom már a nászéjszakát." Nos hát nem tudom eldönteni hogy ezt komolyan gondolja-e vagy sem, de öszintén szerintem igen. Én egy 25 éves koromig nem szeretnék megházasodni..Addig pedig még jó sok idő van, 100% hogy nem bírnám ki addig szex nélkül :D Abból gondolom hogy komolyan mondta mivel ezt már többször is említette. Azt tudni kell hogy szexen kívül minden más történt már ami ebbe a témába kapcsolódik, ezért nem értem ebben a logikát.. Mert ő szeretné hogy ,,értelme legyen a menyasszonyi ruhának" mert ugye elvileg ez valamit jelképez(gondolom a szüzességet talán?! :D ). Szóval srácok el vagyok keseredve mert addig még rengeteg év van, maga a pokol lenne..

Viszont erőltetni meg nem akarom mert az nagyon önző dolog, és lehet hogy akkor csak miattam menne bele és nem maga miatt. Szóval sakmatt szituba érzem magam :D Szerintetek mit csináljak?



2022. jún. 30. 12:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Előbb meg nem akarom elvenni mert ennyire fiatalon azért nem akarok házasodni, pláne nem ez miatt :D De más kiút nincs ebből, igaz? :D
2022. jún. 30. 13:01
 2/10 anonim ***** válasza:
5%

Jézusom, mennyire egy cuckold lúzer vagy, bocs. :D


Úgy 3 hónap után komolyan elbeszélgettem volna a barátnőmmel, hogy akkor most ő aszex vagy csak elmebeteg, hogy megtagadja az intimitás és szexualitást a kapcsolatunkban, és ha nem ad rá magabiztos javaslatot ami alapján a közeljövőben változna a dolog, úgy dobtam volna, hogy csak na. Nem alkalmas még egy tini párkapcsolatra sem, az oviig jutott.

Ha erőltetni kell az is rossz, mert nem akarásnak nyögés a vége. Francnak kell olyan barátnő aki csak kötelességből akar dugni. Rengeteg lány van aki nedves bugyival vár az ágyban minden este, miért szivatod magad?


Én ezt igy nagyon közeljövőben elengedném, ha nem változtat a dolgain. Röhej hogy vannak fiúk akik elviselik ezt a rongy aszex életet. Ha nem lenne, ezek a lányok is észhez kapnának.

2022. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
95%

#2 lehet a srác igaz szerelemre vágyik, te meg dugásra.


Azt tudom ajánlani kedves kérdező, hogy üljetek le és ezt még alaposabban beszéljétek át. Mond el neki, mit gondolsz erről a nászéjszakás dologról.

2022. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

#3


Képzeld, a kettő együtt is működik. Sajnálom, hogy neked nem volt részed benne, nekem pedig igen. A barátnőm is annyi volt, amikor megismerkedtünk, mint a kérdésben szereplő lány, de olyan erős volt a kémia, hogy a második talin lefolyt róla a bugyi és lefeküdtünk egy ott helyben kivett hotelban. Mindemellett két héten belül ismerte a családom, barátaim, és fél éven belül összeköltöztünk, annyira jól működött. Erre varj gombot. El sem tudom képzelni azt a sivár életet, ami nem jár ilyen intenzitású élményekkel.

2022. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 szerintem gondolkodhatnál is néha. Hova költözzön össze bárki a párjával 17-18 évesen? Még a gimit se fejezték be. Akkor van értelme összeköltözni bárkivel, ha már anyagilag stabilak vagytok. Nem csak dugás az élet, szóval ezt a második randi, meg 3 hónap dolgot el is lehet felejteni, mert akinek van már tapasztalat, annak ez teljesen természetes, de a kérdésben szereplők teljesen elsők egymásnak, és ez bizony elég sok lánynál hatalmas gátlásokat szülhet.


Kérdező, neked csak azt tudom mondani, hogy már rég túl sok időt vártál. Nyilván 14-15 évesen nem is várhattad el a csajtól, hogy lefeküdjön veled, ami teljesen rendben van. Viszont szerintem az utóbbi 1 évben már el kellett volna jutnotok odáig. Mindenképp beszélj vele erről, hogy mit gondol, meddig akar várni, hogy értette azt a nászéjszakás dolgot. Te is tudod, hogy nem várhatsz rá még évekig. Tudom, hogy egy kapcsolat messze nem csak a szexről szól, de főleg ennyi idő után, jelentős részét képezheti. Tapasztalatból mondom, hogy tud változtatni a hozzáállásodon, és a kettőtök viszonyán, ha van rendszeresen szex. Igaz, nekem csak 5 hónapot kellett várnom a barátnőmre, de szerintem így is bőven van különbség. Lehet, ez csak egyéni dolog, de mióta a kapcsolatunk része lett a szex, azóta sokkal jobban fel tudja dobni a hangulatomat a vele töltött idő, és sokkal jobban is szeretném azt kihasználni, mint előtte

2022. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

#5


Te pedig vagy nem tudsz olvasni, és ezért válaszolsz hülyeséget, vagy nem akarsz, és ezért.

Egy szóval nem mondtam, hogy költözzenek össze. Nem is értem miért kezdtél ez ellen a baromság ellen érvelni. Azt azért írtam, mert különben hisztiznél, hogy amiről írok nem is komoly kapcsolat, azért dugtunk azonnal. A lényeg, hogy nem azt írtam, hogy költözzenek össze, hanem hogy 3 év után ideje előrébb lépni ovi nagycsopinál. Ami azt illeti, 16-17 felett, ha egy-két hónapon belül nem nyit a szexre a lány, ott komoly baj van. Én 18-20 körüli lányokkal randizásnál kb azt a szabály követtem, hogy ha három-négy randi alatt nincs szex, akkor vagy nincs kémia, vagy hibbant a csaj, mindkettő miatt offos. Fiatalabb már a kérdező sem lesz, én nem várnék a helyében.

2022. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Nem az 5-os vagyok, de ha tényleg ezt a taktikát követted annyi idősen akkor igazából csak szívességet tettél a csajoknak akiket dobtál mert nem adták oda magukat egy ilyen világi seggfejnek mint te😄😘
2022. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg kell vele beszélned, itt nem sokat tudunk segíteni.
2022. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm srácok :) Hát igen, tudom hogy már így is rengeteget vártam. Hiába történik orális szex bár őszintén az se sűrűn, így 2 év után kevésnek érzem, jó lenne már ha szex is lenne. Nagyon szeretem a lányt, viszont érezhetően jobb lenne ha volna szexuális életünk
2022. júl. 1. 08:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Lányként írom, hogy szakíts vele. Feleslegesen húzzátok egymás idejét és vergődtök egymás mellett. Mi a garancia arra, hogy összeházasodtok és jó lesz a szex?
2022. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!