Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalt a barátnőm, ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Az egyik este egy házibuliban voltunk, és annak ellenére, hogy nem ivott sokat, eléggé beütött neki az alkohol.

Amikor az egyik barátnőjével kiment cigizni az erkélyre, az magához húzta és megcsókolta. Kis idő múlva megpróbálta ezt mégegyszer, de akkor már gyorsan "berohant" a házba. Később láttam, hogy az a lány egy másik barátnőjét is ugyan úgy megcsókolja.

Tudtam róla, hogy megtörtént, de nem szóltam róla az este hátralévő részében erről barátnőmnek, kíváncsi voltam, hogy emlékszik-e majd/elmondja-e.

Így is történt, amikor pár óra múlva kijózanodott, elmondta, hogy beugrott neki valami, és el akarja mondani, mert őszinte akar lenni velem. Elmondta ahogy történt, és hogy nem akarta, elvileg mondta is a barátnőjének, hogy nem szabad, ne csinálja, de túl gyorsan történt, másodjára viszont már résen volt, amikor be akart próbálkozni.

Azt mondta nem történt még ilyen, és mivel nem ivott még csak pár alkalommal, nem érezte a korlátait. (nem mentségként felhozva, tudja, hogy nagyot hibázott)


Ti mit tennétek, otthagynátok, vagy egy esélyt adnátok még?



2022. aug. 20. 15:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Lehet kap egy második esélyt, viszont. Ha ugyan ez egy másik sráccal történt volna, úgy már megcsalás lenne?
2022. aug. 20. 18:17
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha visszacsókolt akkor szerintem megcsalás... ha egy srác/lány lekapja, de nem csókol vissza, akkor az úgy nem megcsalás szerintem, de így... ezt neked kell tudni, hogy benne tudsz e így maradni a kapcsolatban, én nem tudnék.
2022. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nemszámít megcsalásnak!Még akkor sem lenne az,ha fiú lenne az illető.Nefeledjük,hogy mámoros állapotban volt a barátnőd,második csóknál beszaladt végül mindent bevallott neked.Ebből is látszik,hogy szeret téged.Én nemdobnám ki.
2022. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!