Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm nagyon sokat jár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon sokat jár bulizni, és nagyon sok fiú ismerőse van. Jogos, hogy feltékenykedek?

Figyelt kérdés
A baránőm (18/L) most lett egyetemista, ezértminden héten több buliba is eljár. Nagyon sok fiú ismerőse van, az egyik legjobb barátja is egy fiú akivel rengeteget beszélgetnek, és rendszeresen elmegy a lakásába, mert közel van az egyetemhez. A fiú részéről nem tudom, hogy van e több érzés a barátnőm felé, mint barát. Nem tudom bulikban milyen, hogy viselkedik, mivel én még sosem láttam, de azt tudom hogy szívesen táncol más fiúkkal, felveteti magát a karjaikba, habár sokszor kihangsúlyozza, hogy ezek a srácok melegek. A gólyatáborban is például végig rakta ki az olyan képeket, amin fiúkkal van épp. A barátnőm is féltékeny típus, mielőtt megismerte az egyetemi szaktársait, akkor is morgott, ha csak megemlítettem egy másik lány nevét. Később viszont, mikor szaktársaival bulik után rákérdeztem, rákérdeztem, hogy miért van ennyi fiúval, azt mondta, hogy "neki vannak fiú barátai" és mikor felhoztam neki azt, hogy ő is mennyit ftékenykedik, a válasza az volt, hogy akkor mostantól inkább nem fog. Ma is küldött egy képet a tegnapi bulijáról, ahol egy srác karjaiban van, habár most is hozzátette, hogy a srác meleg, viszont mégis hihetetlenül rosszul esik, hogy fordítva én soha nem csinálnék hasonlókat. Jogos ez az érzés, vagy inkább hagynom kéne és nem foglalkozni vele?

2022. szept. 30. 05:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Te hol vagy, amikor ő minden hétvégén bulizik?
2022. szept. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

"...habár sokszor kihangsúlyozza, hogy ezek a srácok melegek." - Őszinte leszek, én ennél a pontnál kitenném az életemből. Tök hihető, hogy csak melegekkel táncol, hiszen biztosan mindig megkérdezi, hogy "Te meleg vagy?", és ha igen a válasz, akkor mehet a tánc, meg felvehetik a őt a karjaikba...

Kérdező! Valószínüleg hülyére vesz téged. Én a helyedben kezdeményeznék egy szakítást és megnézném, hogy hogyan reagál rá.

2022. szept. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Amit a 2es mond. Ne szívasd magadat. Hogyha feltételezzük hogy tényleg ezek mind melegek (ami elég nevetségesen hangzik), akkor is elképesztően érzéketlen a csaj, hogy ennyire figyelmen kívül hagy téged és az érzéseidet.
2022. szept. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem is lenne baratnom aki mindig bulizik.

Hulyere vesz teged.

2022. szept. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Ja, én is ismertem ilyen csajt, koleszban szobatársam volt. Neki is csomó barátja volt. Az egyik megdugta, a másikkal úgy ujjaztatta magát, hogy ott aludtunk többen a szobában (vagyis pont nem aludtunk), a harmadikkal ott üldögélt átlátszó felsőben melltartó nélkül, és közben volt barátja is mellesleg...
2022. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Te sem gondolod komolyan, hogy ezek "meleg barátok". 😂 Orrba szájba dugják a nődet csak súgom halkan.

Nagyon gyorsan dobd ki ezt a qurvát mielőtt jobban sérülsz.

2022. szept. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
Ezek a mai nők milyen rafinaltak még meleg fiú barátok na persze, viszont ha még így is lenne azért ez elég cink hogy meleg fiúknak a karjaiban fetreng meg jár velük bulikázni, ahelyett hogy inkább veled volna. Szerintem kúrogasd még egy darabig,de mellette kezdj el ismerkedni és amint jön egy normális azonnal dobd ki. Amúgy nő vagyok de az ilyenek megérdemlik.
2022. okt. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Engem is érdekelne az ami az elsőt. Te hol vagy ilyenkor mikor ő bulizik? Miért nem mész egyszer vele? Vagy buli helyett miért nem vagytok együtt?
2022. okt. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Én azt nem értem egyáltalán miért küld neked ilyen képeket? Főleg ha tudja, hogy rosszul esik neked.

Te küldenél neki olyan képeket, amin lányokkal ölelkezel?

Megsúgom: hogy berágjál rá, és ne neki kelljen szakítani.

2022. okt. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Az ember legyen inkább tag egy jól menő vállalkozásban, mint egyedüli tulajdonosa egy csődtömegnek. :)
2022. okt. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!