Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit lehet tenni a ronda arc...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a ronda arc ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon ronda az arcom,ezért egy lány se akar tőlem semmit,pedig sokat edzek,hogy a testem legalább jó legyen.A ronda arccal mit lehet csinálni?

2022. okt. 6. 19:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Úgy az egész,a hajszín, a bőrszín,ronda magában az egész
2022. okt. 6. 20:20
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a ronda rajtad? Úgy könnyebb lenne segíteni.
2022. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
a hajadat be tudod festeni, tudat frizurát vágatni. ha sok a pattanásod járj kozmetikus, ő a szemöldököd is rendbe tudja tenni
2022. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ pontosan mi ronda.

Ha mondjuk csak a bőröd rossz, azon skin care-el lehet segíteni. Igaz nem túl "férfias", de akinek ennyi elég ahhoz, hogy meginogjon a férfiassága...

Esetleg kipróbálhatsz kontaklencséket (mondjuk a vörös rohadt jól néz ki), esetleg valamennyi sminket. És nem, a sminktől nem leszel meleg. .


Amit az 5-ös mondott az se hülyeség. Mondjuk fültágító, pc-k, stb.

2022. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

14-es vagyok

Nem láttam a 11-es kommentedet.

A bőrszínen elég sokat lehet változtatni. Ha mondjuk túl sötétnek vagy világosnak érzed magadat, akkor napkrém/fényvédő (minden nap!) vagy szolárium/napozás.

Ha csak a tónusával van bajod, akkor arra vannak nagyon jó szerek. Ide most nehéz lenne sorolni, de ha rámírsz priviben, akkor tudok segíteni.

Hajszínen lehet változtatni, elég könnyen.

Ja és még valami. Tudom, klisés, de nagyon sok múlik a kisugárzáson. Ha te elhiszed magadról hogy jól nézel ki, akkor jó eséllyel mások is.

2022. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!