Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez pontosan mit jelenthet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez pontosan mit jelenthet hevesebb csók közben?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hónapja vagyunk együtt,mindketten szüzek vagyunk még. Legutóbb egy forróbb csók során azt vettem észre, hogy a farmernadrágján átütött egy nedves folt. Ez előváladék lehetett, esetleg ondó? Netán orgazmusa volt? Azt azért nem hinném. De ezek szerint nagyon kívánt engem,igaz? Nem szerettem volna konkrétan megemlíteni,nehogy kellemetlen helyzetbe hozzam.


16/L 17/F



2022. okt. 9. 22:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. 😄
2022. okt. 10. 18:48
 12/16 anonim ***** válasza:
93%

Köszönöm a válaszod!

Természetes jelenség és a szerelmi enyelgések velejáró tünete. Legyen benne részetek még sokszor! (Mindegy, hogy mitől nedvesedik át.)

2022. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%
12. Milyen szerelmi? Sima ösztönös férfi dolog. Megérett rá a fiú hogy beverje a lompost.
2022. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem szimplán az előváladektól átázik a vastag farmerem is 27/f 😅
2022. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező!

Nekem is rendszeresen átüt a nadrágomon az előváladék. Ez úgy történhet meg, hogy a férfiakat átjárja a vágy, amikor csókolóznak. Ennek eredménye, hogy megvastagodik a hímvesszőjük és nekinyomódik a farmernak. Emiatt a kifolyó előváladék nemcsak az alsónadrágra megy át, hanem a nadrágra is.

Remélem, tudtam segíteni. De megbeszélheted ezt a barátoddal is, azzal összekapcsolva, hogy mikor akartok szexelni.

Sok sikert!

22/F

2022. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
13%
Befogja verni.
2022. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!