Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Korai az első szex? 16L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai az első szex? 16L

Figyelt kérdés
A barátommal szóba jött a szex, és hát na. Félek hogy kellemetlen lesz/fájni fog. Lányok, nektek milyen volt az első alkalom, és hány évesen?

2023. febr. 16. 14:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha semmilyen szexuális dologban nem vettél részt, legyen az petting vagy maszti, akkor biztos kellemetlen lesz elsőre.


Azt javaslom ha ezek megvoltak akkor jöjjön a szex, de az is csak akkor ha 100%osan akarod. Ne a pasid miatt csináld, hanem mert te akarod.


Akkor fogod tudni elengedni magad és sokkal jobb élmény lesz már az első is.

2023. febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek az #1. A legfontosabb hogy te akard, és ne a fiúd vagy társadalmi nyomás miatt csináld.
2023. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Plusz: az első mindig fájdalmas, kellemetlen, ha 16 vagy ha 18. Ha azzal csinálod akit szeretsz csak jó lehet.
2023. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem felesleges félni. Amúgy nem törvény szerű, hogy az első tuti fájdalmas, vagy hogy vérzel. Személy szerint nekem az első nem volt fájdalmas, csak az elején nagyon minimálisan, utána már élveztem a dolgot. Szerintem itt a partneren múlik a legtöbb.
2023. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%
ha azt mondjuk, hogy az, akkor nem csinálod?
2023. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Nekem jó élmény volt,de sok embernek akit ismerek nem volt az.Szerintem akkor csináld ha készen állsz rá,amúgy nem kell elkapkodni semmit 18L
2023. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Ez nagyon sok dologtól függ. Ha már sok ideje együtt vagytok és eléggé bízol benne, akkor nem korai. Nem törvényszerű, hogy fájni fog az első, de ha igen, azt sem úgy kell elképzelni, hogy belehalsz, inkább csak egy kis kellemetlenség. Lényeg, hogy beszéljetek meg mindent, tervezzétek el előre, továbbá pettingeljetek sokat, ha még az sem volt, mert előbb meg kell ismernetek egymás testét. Legyen hosszú az előjáték, ő pedig vigyázzon rád nagyon.
2023. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Ezt neked kellene érezni! Vannak akik már tőled fiatalabban is aktív nemi életet élnek és vannak akik húszon évesen is tapasztalatlanok. Hogy ki melyik példát követi, az egyén függő.
2023. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%
Vàrjàl vele hàzassàgig
2023. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha érzed, akkor csináljátok! Mindenféle képpen védekezzetek!
2023. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!