Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Korai az első szex? 16L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai az első szex? 16L

Figyelt kérdés
A barátommal szóba jött a szex, és hát na. Félek hogy kellemetlen lesz/fájni fog. Lányok, nektek milyen volt az első alkalom, és hány évesen?

2023. febr. 16. 14:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Amíg félsz tőle és csak azért mennél bele, mert a barátod akarja, addig korai. Nem kell elsietni, ne feküdj le vele csak azért, mert feljött a téma. Simán lehet az, hogy most elkezdtek beszélgetni róla, majd szépen fokozatosan haladtok, olyan tempóban, ami számodra is komfortos. Ne külső nyomás miatt menj bele, hanem mert te is akarod. Ha ez később lesz, akkor később. Ha szeret és fontos vagy neki, nem fogja ráderőltetni.
2023. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Csak akkor csináld,ha készen állsz rá és igazán akarod,ne a pasid miatt vagy a társadalmi nyomás miatt.Lehet kellemetlen lesz,de lehet nem.Ezt ember válogatja.Mindenkinek más az első alkalom.
2023. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%
Az
2023. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem gorcsoltem ra,sot nagyon akartam, nem feltem egyaltalan hogy mit fogok erezni...de nekem nagyon fajt :D azt hittem ott halok meg.. :/ xd
2023. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem még korai lenne a szex!Habár a lányok előbb lesznek fejlettek!
2023. febr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 1Léna ***** válasza:
54%

Attól sohasem leszel több, vagy jobb, ha valamit elveszítesz. Mert a szüzességed elvesztésével - ha azt nem az arra érdemes, igazi társadnak adod - akkor az önértékelésed alacsonyabb lehet az eddiginél is. Mi lehet nagyobb érték a lányokban, a nőkben, mint az, hogy képesek vagyunk utódok kihordására, felnevelésére amihez egy apára és társra van szükség. A nemi vágyad természetes, de amig nem vagy arra testileg, lelkileg, szellemileg felkészülve, hogy a téves biztonságérzetet nyújtó fogamzásgátló módszerek ellenére is lehetsz állapotos, addig javaslom a megfontolt, önmegtartóztatást!

A fiú ha nem egy futó kapcsolatot, egy gyors vágykielègítést tervez veled, meg fogja érteni és a közös ónmegtartóztatás jellemformáló ereje, felelősségteljes elköteleződést eredményezhet. Az életed építsd biztos alapokra, "kőházad" legyen amit a szél nem fúl el, a víz nem sodor el!

2023. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha eddig nem volt még petting se semmilyen formában, akkor igen, korai az első szex. Először petting, ismerjétek meg egymás testét és a sajátodat se árt... Ehhez viszont értelmes, türelmes partner kell. Ha a tiéd nem ilyen, akkor nem megfelelő emberrel vagy együtt. Majd pár hónapnyi pettingelés után ha úgy érzed készen állsz, akkor jöhet a szex.
2023. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
83%

"és hát na" xDD


Nyúlj be a testedbe először te két ujjal, utána semmi nem fog fájni. Én nem éreztem semmit elsőnek, de utána se. 24 évesen vesztettem.

2023. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha félsz vagy fenntartásaid vannak nem értél meg rá lelkileg. Várj vele egy kicsit.
2023. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18%
A betegségek 70 80 százaléke megelőzhető a 10parancsolat betartásával
2023. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!