Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan zavar hogy a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar hogy a barátom nem veszi elég komolyan a védekezést vagy túldrámázom?

Figyelt kérdés

Mindketten fiatalok vagyunk szóval a gyerekkérdés nyilván nem altuális. Ami engem illet nem is akarok gyereket soha, még a gondolatától is kiver a frász (de persze nem ítélem el azt aki akar sőt, szeretem a gyerekeket csak saját nem kell). Én tudatos is vagyok, már írattam gyógyszert és szeretnék óvszert is használni. Viszont van egy olyan dolog hogy a barátommal elképszetően jó a kémiánk. Nagyon vonzódunk egymáshoz és így nehéz tűrtőztetni magunkat. Legutóbb pl. sikerült jóval túlmenni a határokon és mindketten a mesztekenségig jutottunk. Én még időben észbe kaptam és mivel nem volt se óvszerünk se semmi szóltam hogy álljunk le, elég ennyi. A barátom viszont mindenáron tovább akart menni, húzta a csípőmet maga felé mondván hogy jaj csak egy kicsit hagy legyen valami annyitól úgysem lesz baj. Mikor mondtam hogy nem akarom akkor meg folytatta tovább. Végül nem történt meg a dolog mert kimásztam alóla de akkor is nagyon megbántott azzal hogy egyrészt nem érti a nemet, másrészt ennyire könnyen veszi ezt a dolgot. Nem volt erőszakos amúgy, nem fogott le vagy ilyesmi és utána is magához húzott meg elmondta hogy szeret de valami akkor is bennem maradt ezek után. Persze magamra is haragszom amiért egyáltalán hagytam idáig fajulni a dolgot és nem álltam le hamarabb. Tudom hogy lehetett volna több eszem nekem is de legalább én még időben észbe kaptam míg neki mintha el sem jutott volna az agyáig. Vannak kételyeim viszont afelől hogy jogosan vagyok e csalódott hiszen eléggé izgalomban volt és lehet emiatt nem bírta felfogni hogy ne erőlködjön. Ez lehet mentség? Szerintetek túlreagálom?


Egyébként nyilván tudom hogy létezik orál is, azt is csináltuk már meg akkor is befejezhettük volna úgy de annyira elcseszte a kedvem ezzel hogy oda lett a hangulatom. Mondjam meg neki szerintetek hogy ez nem volt szép vagy lépjek tovább simán mert ez csak dráma?



2023. febr. 24. 22:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
39%
Az komoly még jó hogy nem erőszakolt meg. Én szakitanék veke. Azért nem érdekli az óvszer mert csak meg akar badzni neki mind1 gumival vagy aznélkül csak meglegyél neki. 😉
2023. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Hát nyílván valóan felvolt spanolva, ezért nem tudott leállni. Szerintem ez bocsánatos bűn, ráadásul nem történt semmi.


Az még hogy védekezel/ védekezdtek nagyon helyén való és ezt a barátodnak is megkell értenie.

2023. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
43%
Én 1-ssel értek eggyet. Még jó hogy nem erőszakolt meg. Még húzott maga alá meg stb hát ez komoly.
2023. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

A barátom viszont mindenáron tovább akart menni, húzta a csípőmet maga felé mondván hogy jaj csak egy kicsit hagy legyen valami annyitól úgysem lesz baj. Mikor mondtam hogy nem akarom akkor meg folytatta tovább. Végül nem történt meg a dolog mert kimásztam alóla.



És ha nem tudtál volna kimászni? Ezen elgondolkodtál? akkor saját akarod ellenére hatól beléd. Ami igen ahogy elöttem is írták erőszaknak számít.

2023. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hàt legközelebb előre gondolkodjatok! Ha továbbra is ilyen erőszakos, akkor tényleg veszett fejsze nyele.
2023. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
Ilyenkor ott Hatso nyilas ugy nem leszel terhes! :D
2023. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Jogos! A védekezés fontos nem azért csökkentette bill ge.i az oltásokkal a népességet,hogy utána szaporodjanak.
2023. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd emiatt rosszul magad. Inkább csesződjön el egy este, mint mondjuk a lelki egészséged egy terhesség miatt.
2023. febr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Hiába jó a "kémia", aki 1. ennyire felelőtlen, 2. ennyire önző, azt hagyni kell a frászba.
2023. febr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Sose értettem, hogy egyesek miért akarnak egyből a mély vízbe ugrani, ha még úszni sem tudnak. Fokozatosan haladjatok. Másik pedig,vha annyira működik a kémia köztetek, azért ne hagyjátok egymàst kielégítetlenül, akár kezzel vagy szájjal. Ha szex mellett dönttök, akkor csak óvszerrel vagy fogamzásgátló. Ha védekezes nélkül csináljátok, megvan az esély a terhességre.
2023. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!