Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tovább? (távkapcsolat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? (távkapcsolat, többi lent)

Figyelt kérdés

Tavaly nyár óta vagyok együtt egy 23 éves lánnyal és mivel különböző országokban élünk, kb évente kétszer találkozunk.

Eddig mindig én utaztam hozzá. Amikor említettem hogy ő is meglátogathatna engem, akkor azt kérdezte hogy azt szeretném-e hogy egyedül eltévedjen.


Ha kettesben voltunk, akkor nagyjából ölelés volt volt hogy arcra puszit kért, amikor kezdtem volna csókolózni mintha kicsit kikerült volna mindig, kivéve egyik este amikor már fáradt volt és később elaludt a karomban. A hasizmokat szereti és volt amikor el kezdett karmolászni, és megkérdeztem hogy ezt korábban már másoknál is csinálta-e. Amikor kicsit én is kezdtem több helyen simogatni a bőrét és nálam viszont megfogta a kezem, kérdeztem hogy akkor ez most hogy van, akkor nekem úgy jött le hogy ő fogdoshat én viszont nem.


Akkor én annyit engedtem amennyi nekem rendben volt és azért én is élveztem vele lenni. Azóta már szóvá tettem és mondta hogy az egyik pasijával nem is sétáltak úgy kézen fogva mint mi és tisztázta is hogy szerinte házaspárként lesz majd szex.


Amin én néha elgondolkozok, az az hogy sokszor úgy tűnik mintha neki még nem vagyok olyan komoly kapcsolat, többek közt talán a korkülömbség miatt (két és fél évvel vagyok fiatalabb nála). Viszont egyszer említette hogy az egyik fiúnak, akibe régen szerelmes volt (viszont kiderült hogy annak már volt csaja) mindent megtett volna, még "ott helyben le vetkőz"-ött volna (valahogy hasonlóan mondta). A szülők előtt is inkább vendég ként állít engem be, csak a testvére tudja a családból hogy amúgy több folyik köztünk.


Egyszer telefonon megkérdeztem hogy ő mit gondol a kapcsolatunkról és ő hogy képzeli el a jövőnket. Nagyon szűk szavú volt, nincs nagyon semmi elképzelése erről de nagyon hiányzom neki. Aztán valamikor azt is írta hogy ha kicsit idősebb lennék akkor megkéretné velem a kezét. Ahogy már említettem, én ebből úgy éreztem hogy kicsit fiatal vagyok neki, talán arra vár, hogy majd férfiasabb legyek. Viszont azt is gondoltam magamban, hogy eléggé érdekes, mert ha idősebb is lennénk, nem érzem azt hogy elég közel vagyunk érzelmileg egymáshoz.


Többször is mondtam neki hogy szeretnék közelebb kerülni egymáshoz érzelmi szinten, valami olyasmit mondot, hogy makd dolgozik rajta. Akkor meg is nyílott egy kicsit, elmondta hogy neki nehéz közelebb engedni egy fiút a múlt kapcsolata(i) miatt.


Amikor kezdtünk irogatni, még elméletileg együtt volt az exével, és felőlem baráti viszonyunk volt (mármint a barátnőm és én), de ő kezdett jelezgetni meg kérdezni hogy miért nem akarok a barátja lenni. Szimpatikus volt nekem meg akkoriban már több személyes dologról beszéltünk, egymásnak segítettünk, de nekem az egy határ volt, mert még nem szakított vele (akkor is ha szerinte nagyon hanyagolta őt az exe és nem találkoztak amióta elköltözött a családjával) és ez a hozáállása egy red flag volt szerintem.



Most hogy majdnem a végére értem, köszönöm hogy eddig elolvastátok!


Úgy nézki hogy majd augusztusban találkozunk megint, sajnos utoljára éppen beteg volt, ezért még arcra puszit sem akarta eleinte engedni, nehogy elkapjam. Viszont többször is említi hogy mennyire hiányol és szeretne ölelkezni. Érzelmileg körülbelül egy szinten vagyunk mint amióta először találkoztunk, de volt egy pár pillanat amikor észrevettem hogy azért ő is gondol rám és amúgy ötletes is (felajánlotta hogy torpedózzunk egyet (az a hajós játék papíron))


Remélem nagyjából érthetően összefoglaltam, hogy miért töprengek egy kicsit, és köszönöm hogy elolvastad!


F/20



2023. jún. 8. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Szia.

Ha én lennék a helyzetben, elengedném ezt a távkapcsolatot, és ha esetleg újra egy országban laknánk a jövőben, és mindketten szinglik vagyunk, akkor folytatnám, ha úgy van.. :)


((Mondjuk én elég szkeptikusan állok a távkapcsolatokhoz. Ha X évig együtt vagyok valakivel és utána távkapcsba kerülünk egy ideig, azt mondom okés, de így "alapok" nélkül, nem látnék jövőt.. (mint ahogy valószínű a lány sem, ezért sem tudott konkrét választ adni))


Minden jót Neked! :)

2023. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igazából már márciusban amikor utoljára hozzá utaztam meg szerettem volna vele beszélni, de alig voltunk tényleg kettesben és végül utána telefonon hoztam igazából szóvá. Akkor éppen mélyponton éreztem a kapcsolatunkat, azóta javult, de nincs nagyon előrehaladás.


Mint említettem, most nyáron készülök megint meglátogatni, meg látom milyen lesz és mindenképp komolyan szeretnék vele erről beszélni. Általában is az az érzésem hogy ha direkt a kapcsolatunkról van szó, alig beszéljük meg és ha igen, akkor én kezdeményezem. (mert azért pár ként tekint ránk, ha valamit játtszunk online, vagy éppen arról mesélünk hogy hogyan telt a napunk akkor is szokott féltékeny lenni ha éppen lányokat is emlegetek a baráti társaságomból és szokta is írni hogy szeret)


Várom a többi válaszokat, gondolatokat! :)

2023. jún. 9. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Fu neharagudj hogy ezt mondom, de 23 eves lanykent nekem ez sokkolo:o Eleve hogy tudtok erre kapcsolatkent tekinteni ha MEG HOZZA SE NYULHATSZ? Tehat jol ertem “egyutt vagy valakivel” akivel fizikailag meg oleles szintjen sem vagy kozel? Ezt hogy? Ha meg fizikailag sem vagy kozel akkor erzelmileg? Beszelgettek? De mirol? Ismeritek egyaltalan egymast?

A masik hogy szerintem te lehet mas perspektivaban latod ezt a kapcsolatot. Aki szerelmes, aki KAPCSOLATBAN VAN annak nem kerdes hogy hianyzik e a masik, sot…nekem elso olvasasra az jon le a lany szamara ez egyaltalan nem parkapcsolat. Es sajnos mondjuk ki: evi 2x talalkoztok, nem vagytok egymas eletenek a reszei. Ilyen feltetelekkel felmerem tenni a kerdest hogy ennek ugy mi ertelme?

Bocsi hogy ezt mondom de szerintem ez a kapcsolat csak a te fejedben letezik, a lany nem is gondol erre:/

2023. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de az ölelést nagyon is akarja, csak akkor ha kettesben vagyunk vagy ismeretlenek előtt, max ha a húga velünk van

kézenfogva vagy hasonlóan járással ugyanúgy


a koronavírus idejében kezdtünk elirogatni, naponta írunk egymásnak, szoktunk képeket, hangüzeneteket küldeni egymásnak és telefonálni is. Ő a pasijának nevez engem, viszont időközben rádöbbentem hogy nagyjából csak előttem és egy korlátozott számú ember előtt. Az anyjának még mindig vendégként emleget, mert "tart hogy mit gondol rólunk mert nem lehet két ember csak így szerelmes hogy csak (akkor még) egyszer találkoztak (2 hétre) és csak írnak és telefonálnak egymásnak".


Szerintem inkább ilyen titkos pasi vagyok neki, mert talán nem vagyok neki az igazi de azért jól esik neki hogy törődök vele és tud egy fiúval ölelkezni ha végre meglátogatom.


Szerintem is más perspektívával mentem bele a kapcsolatba, és már egy ideje dolgozik bennem ahogyan ténylegesen kezel (engem és a kapcsolatunkat) és hogy nem kielégítő ez így nekem.


És a hozzányúlásról annyit, hogy tavaly nyáron amikor kettesben voltunk, ő elkezdte a hasizmomat tapizni és volt hogy karmolászta a hátamat, ami elsőre meglepett, és gondoltam hogy akkor én is kicsit "felfedezhetem" a testét, persze ha valamit nem akar akkor azonnal abbahagyom, de még csak a hasát sem engedte símogatni. (akkor úgy tűnt hogy szégyeli, pedig amúgy vékony alkatú)


Minden esetre ilyen dolgokról nem szokott beszélni, amikor kérdeztem hogy akkoriban mit is érzett vagy hogy mit gondol a kapcsolatunkról, nagyon szűk szavú volt.

2023. jún. 11. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó srácnak tűnsz, előző válaszoló vagyok. De egy nagyon nagy naivitást látok az oldaladról. Tehát még szex sem volt, fel sem vállalt. Ez a lány nem párkapcsolatként tekint rád, hanem egy pótlékként, amíg nem talál majd magának egy balekot. 20 évesen tied a világ,vannak aranyos lányok de ennek a távolság miatt se lenne sok értelme. Nincsen megalapozott életed vele, valójában azt se tudod mit csinál a hátad mögött. A kapcsolat azt jelenti, két ember kölcsönösen, felvállalva jelen van rendszeresen egymás életében, szerelmesen. Itt ez messze nincs meg.

Szakítsd meg vele a kapcsolatot és keress itthon valakit, akivel megélheted a közeledést és aki meg is fog becsülni.

2023. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen szerintem sincs meg az a tiszta megbecsülés és túl naívan mentem bele. Csak pont azelőtt voltam egy negyon toxikus kapcsolatban és ő alátámasztott és közben kérdezte hogy miért nem adok neki egy esélyt (az hogy miért azt összefoglaltam itt)


eléggé biztos vagyok benne hogy a városában nem csal meg engem senkivel, monsta is hogy egyetemen meg az utcában sincs fißu aki akarná, meg más is az anyanyelve, mint ahol él, viszont persze nem tudom kizárni, mivel ismerem milyen volt, amikor felém kacsingatott miközben nem szakított még a barátjával "mert nem lehet azt csak így telefonon, és még olyan fontos neki"


köszönöm a segítséget, szerintem jobban meg kell magamat becsüljem és szakítással befejezem ezt a kapcsolatot

2023. jún. 11. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!