Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek miért vannak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért vannak olyan emberek, akik nem tudnak megszabadulni az exeiktől?

Figyelt kérdés

Ismerek például egy olyan csajt, akinek van vagy 5-6 exe... És oké, megértem, nem akarja őket letiltani... Oké, megértem, még azt is elfogadja, hogy követik őt...


De miért követi őket? Miért lájkolja a képeiket? Miért találkozik néha velük? Miért ölelgeti őket néha? Mi ebben neki a jó?


2023. júl. 6. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted az emberek csak úgy szoktak elválni hogy "takarodj a k*rva any*dba"? Vagy nem tudom hogy képzeled el, nekem sincs letiltva egy exem se és srác vagyok, én is szoktam néha beszélni velük hogy miújság még ha ez évi 1-2 alkalmat is takar, én is szoktam nagyon ritkán találkozni valamelyikkel és megöleljük egymást. Nem mindegyikkel, de miért haragudjak valakire azért mert közösen megbeszéltük hogy nem fog menni és már nem vagyunk együtt? Ha meg olyan közöd van ehhez a csajhoz és féltékenykedni fogsz az nem fog jól elsülni.
2023. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mik ezek a feltételezések, ember? Arra próbáltam kilyukadni, hogy ez nem segít a továbblépésben.
2023. júl. 6. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1essel ertek egyet. A letiltas gyerekes. Az erett emberek megbeszelik a problemakat ,nem letiltjak egymast. Ez nem igy mukodik.


Egykor az az ember az eleted resze volt. Egy rossz dontes lehet utolag, de egy dontes volt. Ezzel egyutt kell elni, fejlodni.


19l

2023. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 A letiltás bosszúból gyerekes, de valakinek tényleg ez segít az elengedésben. Ha letiltja a másikat, akkor nem látja és nem tud neki írni, max akkor, ha feloldja. A feloldásig vezető, pár kattintásból álló úton pedig legalább végig tudja gondolni, hogy miért is tiltotta le.

Amúgy jó tudni, hogy van olyan ember, aki nem a trendekhez igazodva, utálat keretében szakít a partnerével, hanem utána is képes vele emberként viselkedni.

2023. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy szót nem ejtettem tiltásról.
2023. júl. 7. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Neked ki beszélt tiltásról?Xd
2023. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5


"És oké, megértem, nem akarja őket letiltani..."

2023. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!