Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Megszabadulnátok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megszabadulnátok az orrpiercingetektől, ha egy olyan srác kérné, akit nagyon szerettek?

Figyelt kérdés
A kérdés természetesen minden testékszerre átformálható, a lényege ugyanaz marad.

2022. dec. 23. 09:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%

Hogyne, ha meg azt mondja hogy ugorjak be a kútba azt is megteszem a kedves hím kedvéért, mert hát szeretem. :D

A lányok is individuális lények, egy srác nem formálhatja őket kedve szerint. Szóval célszerű olyannal összejönni aki úgy szeret ahogy vagy.

2022. dec. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
37%
Eleve be sem rakatnék ilyesmit.
2022. dec. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Ha valaki szeret elfogad úgy ahogy vagyok.
2022. dec. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
#4 De ha te is szereted őt, akkor miért ne tennéd meg ezt érte? Hiába tetszik iszonyatosan egy srác, inkább otthagynád, mint hogy kivedd a kedvéért?
2022. dec. 23. 11:30
 5/35 anonim ***** válasza:
93%

#5

Egy egészséges párkapcsolat nem arról szól, hogy a lány úgy ugrál ahogy a srác fütyül. Ha valakit szeretsz, akkor nem akarod megváltoztatni. Erre nem gondoltál? Arra se gondoltál hogy mindenki úgy néz ki ahogy akar (mert hogy mindenki a saját teste és élete felett rendelkezik)?

2022. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem érdekel, hogy mi tetszik neki, nekem tetszik, az én testem, azt csinálok amit akarok rajta, pont.

Egyébként ha már látja az elején, hogy van piercingem miért kezd egyáltalán bele bármibe? 😃

2022. dec. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
80%
Ha van, ami zavar benne/rajta, igen. De egyoldalúan nem.
2022. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Vagy így tetszem, vagy sehogy.
2022. dec. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem simán előfordulhat, hogy kívül belül tetszik egy csaj, csak az a hülye vas vagy fém vagy milyen karika zavar az orra alatt ami miatt úgy néz ki mint egy bika. De a válaszok elszomorítóak, hogy sokan a levételnek a javaslatát saját szuverenitásának megsértéseként veszik
2022. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
18%
Akik meg azt mondják hogy nekik nem érdekli a pasijuk véleménye azoknak gondolom nincs is pasija, csak elképzel egyet akit utál :D
2022. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!